• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata walentynkowa Idea Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 12:58
Idea Bank wprowadził do swojej oferty Lokatę na Walentynki

Warunki Lokaty NA WALENTYNKI:
1) Okres – 3 miesiące
2) Oprocentowanie nominalne: 2,75%
3) Kapitalizacja – na koniec okresu
4) Odnawialność – tak, na warunkach Lokaty STANDARDOWEJ 3-miesięcznej
5) Minimalna kwota lokaty – 1000 PLN
6) Maksymalna kwota lokaty – 1 000 000 PLN
7) Skutek zerwania lokaty przed końcem okresu, na jaki została
założona – utrata należnych odsetek
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Karolina

Niezarejestrowani

11.2.2016 13:25
Idea co jak co, ale lokaty ma na prawdę dobre. Ta mimo tendencji na rynku też na 2,75 proc. Ładnie:)Trzeba brać.
Cytuj
olgaDa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 16:51
Nie jestem klientką tego banku.Na urodziny zebrałam sporą sumę pieniędzy,czy też mogę założyć taką lokatę ?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 17:36
olgaDa napisał
Nie jestem klientką tego banku.Na urodziny zebrałam sporą sumę pieniędzy,czy też mogę założyć taką lokatę ?


To zależy jaka to kwota. Jeśli nie jesteś klientką Idea Banku a masz do 10.000 zł, możesz założyć 3-miesięczną lokatę na 4% /Lokata Happy/.
Tu założysz ją on-line:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=b19003a54871e780b11b71b3ff099f69
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Tomasz JarockiNiezależny Doradca

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 258 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 18:14
olgaDa napisał
Nie jestem klientką tego banku.Na urodziny zebrałam sporą sumę pieniędzy,czy też mogę założyć taką lokatę ?
Przynajmniej połowa zależy od czasu na jaki chce się zamrozić pieniądze (choć w ostateczności można wypłacić pieniądze przed czasem tracąc CZĘŚĆ, nie całość odsetek).
Jedna z obligacji Skarbu Państwa dawała dziś w handlu zwrot 3,79% w skali roku przez 13 lat.
http://www.gpwcatalyst.pl/skaner-rentownosci-obligacji
Należy wybrać Sektor rynku: Skarbowe, a następnie posortować rentowności klikając YTM brutto.
Właśnie temat kryzysu zaczyna docierać do szerokiej publiczności. Jeśli strach przeniesie się na rynek obligacji skarbowych, to będzie można nabyć obligacje z oprocentowaniem 4,5-5%.

Zapraszam do kontaktu osoby chcące zrozumieć rynek obligacji
Pozdrawiam
Tomasz Jarocki
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Jarocki 11.2.2016 18:21
Cytuj
NIEZALEŻNY DORADCA FINANSOWY
doradca@dywidenda.com.pl
sonia-l

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:40
Przejrzałam wątek ,bo mam 6000 na lokatę .Ale z tego co widzę to raczej ta oferta druga jest korzystniejsza?Większe ma sie odsetki =4%.Ale co oznacza w ofercie walentynkowej kapitalizacja na koniec okresu? To jakies dodatkowe oprocentowanie ?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:44
sonia-l napisał
Przejrzałam wątek ,bo mam 6000 na lokatę .Ale z tego co widzę to raczej ta oferta druga jest korzystniejsza?Większe ma sie odsetki =4%.Ale co oznacza w ofercie walentynkowej kapitalizacja na koniec okresu? To jakies dodatkowe oprocentowanie ?


To znaczy że odsetki będą dopisane na koniec okresu umownego - w tym wypadku po 3 m-cach utrzymania lokaty
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 10:18
Stanisław Bińkiewicz napisał
sonia-l napisał
Przejrzałam wątek ,bo mam 6000 na lokatę .Ale z tego co widzę to raczej ta oferta druga jest korzystniejsza?Większe ma sie odsetki =4%.Ale co oznacza w ofercie walentynkowej kapitalizacja na koniec okresu? To jakies dodatkowe oprocentowanie ?


To znaczy że odsetki będą dopisane na koniec okresu umownego - w tym wypadku po 3 m-cach utrzymania lokaty
A Pan która lokatę bardziej poleca osobie, która nie miała dotąd nic z Ideą wspólnego?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 11:03
mewka napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
sonia-l napisał
Przejrzałam wątek ,bo mam 6000 na lokatę .Ale z tego co widzę to raczej ta oferta druga jest korzystniejsza?Większe ma sie odsetki =4%.Ale co oznacza w ofercie walentynkowej kapitalizacja na koniec okresu? To jakies dodatkowe oprocentowanie ?


To znaczy że odsetki będą dopisane na koniec okresu umownego - w tym wypadku po 3 m-cach utrzymania lokaty
A Pan która lokatę bardziej poleca osobie, która nie miała dotąd nic z Ideą wspólnego?


Lokata Happy jest tylko dla nowych klientów. Takiego oprocentowania, bez spełnienia innych warunków nie ma żaden bank. Tak więc warto z oferty skorzystać.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Malwina Spirowska

Niezarejestrowani

12.2.2016 22:32
Jak widzę Idea Bank przedstawia bardzo dobre oferty lokat. Sama teraz miałam 16 tys. zł wolnych środków i założyłam tę lokatę walentynkową.
Cytuj
Odpowiedź