• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Deutsche Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 17:50
Własnie świeżo jestem po obejrzeniu filmiku o kryzysie bankowym http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kryzys-bankowy-w-europie-oszczednosci-sa,148,0,2016404.html .Trochę mnie chyba postraszyli - mam tam lokat kilka .Wycofać pieniądze? Ja już sie w tym czasami nie łapie ,co oni wypisuuja i mówią .
Cytuj
karol44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 9:30
A coś ty taki strachliwy ?:) Daj spokój .A jak sie tak boisz to przejrzyj oferty lokat i może zmień na lepsze? O ile takie znajdziesz.Ja to mysle ,że najlepiej nie czytac gazet i nie ogladac wiadomosci .Dziennikarze czasami tłuka pianę .Ot taka profesja.
Cytuj
Gniewomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 9:37
:) Nie ma co przesadzać, chociaz oczywiście ostrożności nigdy dosyć. Te filmy niestety sa oparte na faktach, ja tez ogladałem film o tym jak w 2007 roku w USA doszło do kryzysu. Lepiej wiedziec co może się stać.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 9:49
to się trzeba zastanowić .Skoro w takich prognozach jest dużo prawdy.Sam mam tam konto i jakąs lokatę tez. Może nie ma co czekac ,tylko trzeba zacząc szukać lepszego banku .A może nakręcamy teraz wspólnie spirale strachu?;)
Cytuj
Gniewomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 9:59
Nathan napisał
to się trzeba zastanowić .Skoro w takich prognozach jest dużo prawdy.Sam mam tam konto i jakąs lokatę tez. Może nie ma co czekac ,tylko trzeba zacząc szukać lepszego banku .A może nakręcamy teraz wspólnie spirale strachu?;)
Ta spirala nakręcana jest głównie przez media. Moze takie uwrażliwianie nie jest do końca złe i niepotrzebne, ale we wszytkim trzeba zachować jakiś rozsądek.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 18:31
Spokojnie Chyba mówią ,aby mówić .Ja też mam tam konto i nie zamierzam zmieniać banku,jak na razie;)Zresztą nawet nie wiedziałabym na jaki.Ludzie o każdym mówią i dobre i złe rzeczy i w co wierzyć ? A swoja drogą to chyba lepiej pobiegać niż słuchać mediów :)
Cytuj
Odpowiedź