• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Otwartym Koncie Oszczędnościowym w ING

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 13:08
Witam, juz kiedys pytałam o to, ale dalej się nie moge zdecydować jakie konto dla dziecka. Chciałabym oszczędzać, znalazłam informacje ze jest jakas promocja w ING. Cos, ktoś wie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.6.2014 18:21
no tez slyszalam,ze ingmadobrekonta oszczednosciowe. O tym dla dzieci na razie nic nie wiem,ale bd szukac.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 10:26
ING posiada produkt Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), obecnie trwa tam promocja z tym produktem związana. Klienci za systematyczne oszczędzani mają szansę zyskać bonus w wysokości nawet 50 zł.http://www.comperia.pl/newsy/15236-ing-bank-slaski-oferuje-premie-dla-juniora.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:45
Sama posiadam OKO w ING - co prawda już dawno nie jestem dzieckiem no i nie korzystałam z tej promocji, ale jestem bardzo zadowolona z tego konta, jest darmowe, proste w obsłudze i wszystko ładnie w historii jest zawsze rozpisane. W wszelkie wpłaty z innych kont czy nawet kont z innych banków bardzo szybko się pojawiają, nie ma problemu z wypłatą w razie potrzeby - jest idealnie.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:27
50 zł piechotą nie chodzi, więc warto skorzystać z takiej okazji. Dziecko też na pewno będzie zadowolone ze swojego pierwszego konta bankowego. Zastanawia mnie tylko jedno, w artykule jest napisane ''mają szansę zyskać bonus w wysokości nawet 50 zł'' - czyli może być mniej, a może i wcale nie być. Od czego to zależy?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:31
ceNtek napisał
50 zł piechotą nie chodzi, więc warto skorzystać z takiej okazji. Dziecko też na pewno będzie zadowolone ze swojego pierwszego konta bankowego. Zastanawia mnie tylko jedno, w artykule jest napisane ''mają szansę zyskać bonus w wysokości nawet 50 zł'' - czyli może być mniej, a może i wcale nie być. Od czego to zależy?
No jasne jesli mozna zarobic to jak najbardziej. Zwlaszcza, ze zwykle sie placi a tu mozna dostac :D
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:44
Zależy w jakim wieku masz dziecko. Myślę, że takie konto z pewnością może nauczyć go oszczędzania lub co chyba ważniejsze zarządzania swoim pieniądzem. Takie konta są na pewno bezpieczne więc się nie obawiaj.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 16:53
A ile dziecko ma lat? Może jeżeli jest jeszcze na tyle małe warto odkładać mu na koncie oszczędnościowym?
Jeżeli większe są specjalne konta właśnie przeznaczone dla dzieci zdaje się w PKO i nazywają się PKO JUNIOR. Z tym, że nie wiem czy to jest jeszcze aktualne i jak wygląda proces zakładania.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:29
ceNtek napisał
50 zł piechotą nie chodzi, więc warto skorzystać z takiej okazji. Dziecko też na pewno będzie zadowolone ze swojego pierwszego konta bankowego. Zastanawia mnie tylko jedno, w artykule jest napisane ''mają szansę zyskać bonus w wysokości nawet 50 zł'' - czyli może być mniej, a może i wcale nie być. Od czego to zależy?


No na pewno trzeba spełnić cały szereg warunków, które są nie do spełnienia. Czy normalność w bankach:)
Raczej się nie nastawiajcie na to 50zł bo wątpliwe jest, że się je dostanie.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 19:40
adammy napisał
ceNtek napisał
50 zł piechotą nie chodzi, więc warto skorzystać z takiej okazji. Dziecko też na pewno będzie zadowolone ze swojego pierwszego konta bankowego. Zastanawia mnie tylko jedno, w artykule jest napisane ''mają szansę zyskać bonus w wysokości nawet 50 zł'' - czyli może być mniej, a może i wcale nie być. Od czego to zależy?


No na pewno trzeba spełnić cały szereg warunków, które są nie do spełnienia. Czy normalność w bankach:)
Raczej się nie nastawiajcie na to 50zł bo wątpliwe jest, że się je dostanie.


No jak zwykle. Nie wiem czemu wszyscy się nastawiają na te profity z banków jak wiadomo, że to tylko jest chwyt marketingowy.
Ja tam w to nigdy nie wierzę. Wolę wybrać konto na podstawie tego co mają w ofercie a nie na podstawie profitów.
Cytuj
Odpowiedź