• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 3 lata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 9:49
Mam 25 tys. zł do ulokowania, nie inetresuja mnie jakies produktyz ryzykiem, chce przechować pieniadze. Najlepiej z tego co widzę oprocnetowane są produkty na 3 lata, albo i wiecej i zastanawiam się czy jest sens zdeponowac obecnie pieniądze na tak długi czas. Czy sytuacja na rynku się poprawi?
Cytuj
Grzegorz

Niezarejestrowani

2.2.2016 11:55
Ja bym na tyle czasu nie zamrazal pieniedzy, zwlszcza ze teraz oprocentowania sa tak tragicznie niskie. Ulokuj na najwyzej pol roku, a potem zobaczysz, a ponadto przy takiej kwocie to czy oprocentowane sa na 1 czy 3 proc. nie bedzie mialo zbyt duzej roznicy.
Cytuj
Kasieńka

Niezarejestrowani

2.2.2016 12:16
Taaa albo nadal będzie tendencja spadkowa. Tego jak na razie nie da się przewidziec.
Cytuj
olga

Niezarejestrowani

3.2.2016 12:36
Lokata trzyletnia to chyba jednak zbyt długi czas.Sama korzystam z lżejszej opcji w Getin Noble, krócej ale sensownie. Można kontynuować ciągle obracając kasą.
Cytuj
Jagna

Niezarejestrowani

3.2.2016 12:40
Ja bym na 3 lata nie lokowała, mam nadzieje, ze sytuacja sie poprawi.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 16:16
A nie uważasz ,że najlepiej byłoby pójść do banku i wypytać konkretnie? Skoro masz pieniądze na ulokowanie ,to nie ma sensu ryzykować i trzymać ich w domu.Przejrzyj ranking lokat w bankach . Przecież nie musisz zamrażać ich na 3 lata. Możesz wybrać krótszą i później znowu ulokować .
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:18
W banku wcisną cokolwiek i po problemie. Samemu trzeba się rozeznac i tyle. Znaleźc najlepszą alternatywę. Chociaz nie sądze, żeby to wlasnie lokaty długoterminowe były najlepsza opcja.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:49
a co? Ty nie myślisz ,że Ci wcisną ? I wiadomo z góry ,że szkoda zamrażać pieniadze na tak długi okres czasu.Można wybrać na krócej i potem znowu czegoś z sensem szukać.I jak dla mnie dobra zasada - koniec języka za przewodnika. Trzeba dokładnie wypytać.
Cytuj
jagodzianka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 10:19
Jak masz dobrego doradce to nie wcisnie. Trzeba chocidzic do zaufanego. Swoja drogą na 3 lata to za dlugo przy obecnych warunkach
Cytuj
Krzysztofeusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2017 21:08
Hmmm, na 3 lata to moze byc nieco dlugo, ale przy takiej kwocie juz nawet na maks rok sie oplaca bawic w lokate terminową :D na przyklad w Raiffeisen Polbank maja spoko oferte
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź