• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program mSaver plus - dobry czy nie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 10:53
Zastanawiałem się ostatnio nad zainwestowaniem w program oszczędzania z mbanku msaver plus. Chciałem wiedzieć, czy jest to jednak opłacalne?
Czytałem niedawno opinię, według której program nie jest dobry, co więcej w przypadku wcześniejszego zerwania nie ma możliwości odzyskania całości wpłaconych środków, a nawet, jak wytrzyma się do końca, to i tak coś się traci.
Czy ktoś miał z tym do czynienia i też mógłby się podzielić opinią?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 12:55
czytałeś TOiP?

jeżeli to PSO to nie możesz przerwać programu bez konsekwencji...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 13:28
Robert Sierant napisał
czytałeś TOiP?

jeżeli to PSO to nie możesz przerwać programu bez konsekwencji...


Niestety nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na ten temat, nie widzę też takiej opcji w Tabeli Opłat i Prowizji.
Jest tam tylko zwykły mSaver opisany, który jednak nie jest dla mnie najlepszą opcją, bo wolę sam co miesiąc określoną kwotę odkładać, a nie żeby mi ucinali końcówki i inne temu podobne rzeczy.
Wiem tylko, że mSaver plus to rozszerzenie, które polega na wpłacaniu co miesiąc określonej składki, i jest to inwestowane w jakieś fundusze.
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:14
Alex napisał
Robert Sierant napisał
czytałeś TOiP?

jeżeli to PSO to nie możesz przerwać programu bez konsekwencji...


Niestety nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na ten temat, nie widzę też takiej opcji w Tabeli Opłat i Prowizji.
Jest tam tylko zwykły mSaver opisany, który jednak nie jest dla mnie najlepszą opcją, bo wolę sam co miesiąc określoną kwotę odkładać, a nie żeby mi ucinali końcówki i inne temu podobne rzeczy.
Wiem tylko, że mSaver plus to rozszerzenie, które polega na wpłacaniu co miesiąc określonej składki, i jest to inwestowane w jakieś fundusze.
https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/regularne-oszczedzanie/msaver/ masz tu wszelkie informacje
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:50
Alex napisał
Zastanawiałem się ostatnio nad zainwestowaniem w program oszczędzania z mbanku msaver plus. Chciałem wiedzieć, czy jest to jednak opłacalne?
Czytałem niedawno opinię, według której program nie jest dobry, co więcej w przypadku wcześniejszego zerwania nie ma możliwości odzyskania całości wpłaconych środków, a nawet, jak wytrzyma się do końca, to i tak coś się traci.
Czy ktoś miał z tym do czynienia i też mógłby się podzielić opinią?
A po jakim czasie można zerwać?
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 11:16
Naprawdę nie lubię tych stron w mbanku, niby mają być przejrzyste, ale tak naprawę niewiele można zmienić.
Poza tym tylko mi nie otwiera się odnośnik do mSaver plus?
Bo zamiast dodatkowych informacji przenosi mnie on do głównej strony o oszczędzaniu.
Cóż, ja jestem zdania, że w takim wypadku trzeba szukać opinii ludzi, którzy mają ten rachunek. Na pewno w internecie jest tego dużo.
Cytuj
Edyta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 10:34
Arias napisał
Naprawdę nie lubię tych stron w mbanku, niby mają być przejrzyste, ale tak naprawę niewiele można zmienić.
Poza tym tylko mi nie otwiera się odnośnik do mSaver plus?
Bo zamiast dodatkowych informacji przenosi mnie on do głównej strony o oszczędzaniu.
Cóż, ja jestem zdania, że w takim wypadku trzeba szukać opinii ludzi, którzy mają ten rachunek. Na pewno w internecie jest tego dużo.
Ja uwazam ze maja bardzo przejrzyste, sprobuj poszukac czegos w PKO BP :D
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 11:14
A czym różni się ten program mSaver plus od zwykłego mSavera?
Bo żeby go założyć i poczytać na jego temat musiałabym założyć najpierw zwykły mSaver, a niezbyt mam na to ochotę.
Korzysta ktoś i jest zadowolony?
Ja osobiście nie sądze, żeby zaokrąglając końcówki można było wiele uzbierać. Osobiście wolę jednak bardziej świadome oszczędzanie, dzięki temu naprawdę kontroluję swoje pieniądze.
Cytuj
Monika

Niezarejestrowani

29.11.2018 20:23
Zdecydowanie odradzam ten produkt. Po 5 latach oszczędzania, jestem 600 zł w plecy.Wszystko miało pięknie wyglądać, jak zawierałam umowę z miłą Panią, która zapewniała, że produkt jest dużo lepszy niż jakakolwiek lokata. Zgłaszam to do Rzecznika Ubezpieczonych. Nigdy więcej nie dam się przekonać do jakiegokolwiek produktu proponowanego mi przez mBank czy Compensa. Całą sprawę postaram się w miarę moich możliwości nagłośnić jak najszerzej, aby ustrzec inne osoby przed tym rzekomo oszczędnościowym produktem (mSever plus) jak dla mnie WIELKI MINUS :((((
Cytuj
Odpowiedź