• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jakub

Niezarejestrowani

18.3.2016 18:57
W moim przypadku skorzystałem na początku stycznia z trzech promocji i jedną poleciłem znajomej. Nie ma oczywiście rozliczenia promocji, po kontakcie z fas50club każa mi podać nry wniosków których nie mam, bo bank mi takich nie wysyłał przy zakładaniu konta. Coś czuję że obiecanych pieniędzy nie zobaczę :(
Cytuj
Elbi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 20:05
Wypytaj tam kogos dokladnie o co chodzi z tymi numerami.Niemożliwe ,zebys skorzystal z czegoś i nie było po tym śladu.Moze na info zadzwoń do banku i zapytaj o te numery wnioskow i niech ci podadzą .Nie poddawaj sie .Trzeba wedlug mnie wypytac dokladnie.
Cytuj
Kawowa

Niezarejestrowani

21.3.2016 9:59
A mi się udało, ładną sumkę zgromadzić, już dałam do wypłaty, teraz trochę muszę odczekać i będzie można poszaleć. Długo czekaliście na wypłaty? To jest na prawdę 60 dni?
Cytuj
Roberto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:00
no tak, 60 dni, a jak nie pojdzie to mozesz reklamowac.
Cytuj
Milewat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 13:05
Też jestem zadowolony i polecam wszystkim .Kazdy zarobiony pieniądz cieszy .Nie ma sie co martwić jakimiś opóźnieniami o wszystko mozna załatwić .A najbardziej cieszy mnie fakt ,że sie nie narobiłem a sporo zarobiłem. :)
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:44
Milewat napisał
Też jestem zadowolony i polecam wszystkim .Kazdy zarobiony pieniądz cieszy .Nie ma sie co martwić jakimiś opóźnieniami o wszystko mozna załatwić .A najbardziej cieszy mnie fakt ,że sie nie narobiłem a sporo zarobiłem. :)
No podobno czasami spóźniają się z płatnością, ale skoro się należy to i tak dostana. Ja powoli tez chce gromadzić punkty, zwłaszcza ze można teraz nagrody wygrywać. Fajna rzecz.
Cytuj
Karolakowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 14:02
A widzieliście ofertę Pakiet #BEZLIMITU w Virgin Mobile + smartfon Samsung + karta kredytowa Raiffeisen Polbank? https://www.youtube.com/watch?v=dBLIKRilfnc zobaczcie sobie. co myslicie?
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

22.3.2016 14:14
Milewat napisał
Też jestem zadowolony i polecam wszystkim .Kazdy zarobiony pieniądz cieszy .Nie ma sie co martwić jakimiś opóźnieniami o wszystko mozna załatwić .A najbardziej cieszy mnie fakt ,że sie nie narobiłem a sporo zarobiłem. :)
A ile udało się zarobić?
Cytuj
krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 13:15
W sumie to jest ciekawy program. Nie widziałem czegoś podobnego jeszcze. Sam jak bede mial chwile czasu to przysiade.
Cytuj
EdytaKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 11:08
Ja tez cos tam zarabiam, to nie sa wielkie kwoty, ale mam juz troche na koncie, moze niebawem wypłacę.
Cytuj
Odpowiedź