• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fast 50 club - ktoś o tym słyszał?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Janka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 11:52
Jest teraz na fast50 oferta zkontem osobistym i 70 zł bonusu.
Cytuj
patricia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 9:56
Janka napisał
Jest teraz na fast50 oferta zkontem osobistym i 70 zł bonusu.
A co zreba zarobić, żeby taki bonus dostać? Tylko ząłożyć konto?
Cytuj
karson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 10:26
Ja jestem zadowolony z tej platformy i sporo zarabiam. Trzeba niestety trochę nad tym popracować i znachodzić jak najwięcej osób, które skorzystają z ofert. Teraz można zarobić na mobilnym koncie nju i przy okazji dostać 50 zł. na zakupy w sklepie Diverse. Sklep super, polecam.
Cytuj
JanekSanek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 10:17
karson napisał
Ja jestem zadowolony z tej platformy i sporo zarabiam. Trzeba niestety trochę nad tym popracować i znachodzić jak najwięcej osób, które skorzystają z ofert. Teraz można zarobić na mobilnym koncie nju i przy okazji dostać 50 zł. na zakupy w sklepie Diverse. Sklep super, polecam.
A z jakich jeszcze ofert korzystasz? Finansowe któres?
Cytuj
Beata

Niezarejestrowani

19.5.2016 13:51
JanekSanek napisał
karson napisał
Ja jestem zadowolony z tej platformy i sporo zarabiam. Trzeba niestety trochę nad tym popracować i znachodzić jak najwięcej osób, które skorzystają z ofert. Teraz można zarobić na mobilnym koncie nju i przy okazji dostać 50 zł. na zakupy w sklepie Diverse. Sklep super, polecam.
A z jakich jeszcze ofert korzystasz? Finansowe któres?
Teraz te oferty sa coraz lepsze, coraz wyższe bonusy, promocje/ Nieźle jest.
Cytuj
Michał

Niezarejestrowani

20.5.2016 12:45
Od wczoraj w klubie jest oferta z bonusem 350 zł, a dla nowych 400 zł. Moze ktoś się skusi :)
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 19:12
Ja bym skusił. Niezła suma. Co trzeba zrobić? Zarobiłbym 400 zł, bo jestem nowy. Proszę o konkretną podpowiedź.
Cytuj
lends

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 10:28
Fast50 to możliwość zarobienia i to dosyć sporego. Poczytałem trochę na temat i jedno mnie zastanawia- skąd tyle wypowiedzi na temat niewypłacania pieniędzy? Proszę o odpowiedź kogoś kto w platformie jest i niech powie jak to wygląda z tymi wypłatami.Właśnie tymi wypowiedziami jestem zaniepokojony. Jak nie dostaje się pieniędzy to po co się w to bawić?
Cytuj
Jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 15:39
lends napisał
Fast50 to możliwość zarobienia i to dosyć sporego. Poczytałem trochę na temat i jedno mnie zastanawia- skąd tyle wypowiedzi na temat niewypłacania pieniędzy? Proszę o odpowiedź kogoś kto w platformie jest i niech powie jak to wygląda z tymi wypłatami.Właśnie tymi wypowiedziami jestem zaniepokojony. Jak nie dostaje się pieniędzy to po co się w to bawić?
Wiadomo, ze czasem sie okaze ze opoznienie i cos tam, pametaj ze CI co dosali w terminie nigdy nie piszą. A niezadowlony zawsze. Wiec pewnie to jest kropelka w morzu
Cytuj
Kolejna kropelka w morzu

Niezarejestrowani

6.7.2016 20:36
Niestety też mam złe doswiadczenie. Pierwszy i jedyny dotąd wniosek i brak punktów po ponad 2 miesiącach. Tłumaczą to jakimiś kłopotami po stronie banku, pozostała reklamacja.
Odnoszę mocne wrażenie, że to naciąganie a statystyki użytkowników to wybujała fantazja autorów strony.

Oszukana przez FastClub50
Cytuj
Odpowiedź