• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Jakie konto do lokaty mbanku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 8:30
Zastanawiam się nad założeniem lokaty i będzie to prawdopodobnie ta z mbanku na 4%. Chodzi o kwotę 6000 złotych.
Jest tam oczywiście haczyk, czyli konieczność założenia konta. Wiem, że mbank ma kilka rodzajów kont i chciałam się dowiedzieć, jakie jest tu potrzebne, a jeszcze konkretniej ile kosztuje miesięcznie utrzymanie tego konta? Bo muszę sobie przekalkulować.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

3.12.2015 9:42
To zależy jakie masz plany wobec tego konta. Czy to ma być Twoje główne konto, będą na nie stałe wpływy i potrzebujesz do niego kartę czy nie?
Cytuj
Pola

Niezarejestrowani

3.12.2015 9:55
Ja mam eKonto Mobilne, moze nie jest darmowe, ale wszystko załatwiasz on-line i ogólnie jest niezłe, masz tez 2% zwrotu od płatności kartami.
Cytuj
Wiking

Niezarejestrowani

3.12.2015 10:39
Zapłacisz chociażby 4 zł miesięcznie i to Ci sie opłaci? Na jaki czas ta lokata?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

4.12.2015 10:44
Najprościej i najkorzystniej chyba będzie założyć eKonto mobilnejest ono bezpłatne, karta jest bezpłatna przy transakcjach na min 200 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku płacimy za nią 4 zł. Przy zwykłym eKoncie warunki dla karty są gorsze. A mobilne plus wymaga stałych wpływów min. 1000 zł, w zamian daje bezpłatne wszystkie bankomaty.
Alternatywnie lub dodatkowo sugerowałbym rozważenie Konta Internetowego w Alior Banku w promocji Comperia Bonus V. Tutaj też jest lokata na 4%, tylko na 2 miesiące, ale do tego dostajesz bonus 55 zł.
Cytuj
Karolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:08
Karol napisał
Najprościej i najkorzystniej chyba będzie założyć eKonto mobilnejest ono bezpłatne, karta jest bezpłatna przy transakcjach na min 200 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku płacimy za nią 4 zł. Przy zwykłym eKoncie warunki dla karty są gorsze. A mobilne plus wymaga stałych wpływów min. 1000 zł, w zamian daje bezpłatne wszystkie bankomaty.
Alternatywnie lub dodatkowo sugerowałbym rozważenie Konta Internetowego w Alior Banku w promocji Comperia Bonus V. Tutaj też jest lokata na 4%, tylko na 2 miesiące, ale do tego dostajesz bonus 55 zł.
A gdzie jest to ekonto mobilne?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:51
Ekonto to zwyczajowa nazwa kont w mbanku.
Fakt, oferta im się ostatnio pogorszyła.
Może jak ludzie ponarzekają, to coś ulepszą?
W każdym razie ja mam u nich konto aquariuss. Opłata wyższa, bo 7 złotych, ale nie ma jej jeśli zrobimy kartą obrót na 200 złotych miesięcznie. W przypadku ekonta, ten obrót to chyba 300 złotych albo i więcej.
Sądzę, że przy lokacie jest wszystko jedno, które wybierzesz. Zresztą na stronie chyba są one wszystkie opisane?
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

7.12.2015 9:40
carlos napisał
Ekonto to zwyczajowa nazwa kont w mbanku.
Fakt, oferta im się ostatnio pogorszyła.
Może jak ludzie ponarzekają, to coś ulepszą?
W każdym razie ja mam u nich konto aquariuss. Opłata wyższa, bo 7 złotych, ale nie ma jej jeśli zrobimy kartą obrót na 200 złotych miesięcznie. W przypadku ekonta, ten obrót to chyba 300 złotych albo i więcej.
Sądzę, że przy lokacie jest wszystko jedno, które wybierzesz. Zresztą na stronie chyba są one wszystkie opisane?
7 zł sporo, ale ten limit 200 zł jest niski, wiec wyglada na dobre konto. A jak z obsługa przez neta w mbanku?
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2015 8:20
Też mam konto w mbanku, mkonto mobilne, obecnie chyba jedno z najtańszych, choć aż tak ich oferty nie śledzę.
obsługa jest dość prosta, no i nie ma z nią problemów.
Pamiętam, gdy wprowadzali nowy serwis, to ludzie się burzyli, że bank to poważna instytucja, a tu im ktoś jakąś grę proponuje. Mnie na początku ona ucieszyła, ale po tygodniu straciłem zainteresowanie i sobie odpuściłem.
Ogólnie wydaje mi się, że serwis wygląda jak wiele innych banków.
Co jeszcze mogę powiedzieć?
Strona ładuje się szybko, nie ma błędów, jest dość intuicyjna.
Cytuj
Odpowiedź