• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie założyć pierwsze konto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
monia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 10:13
Dostałam moja pierwszą pracę i muszę założyć konto bankowe, żeby mi przelewali wynagrodzenie. Mam 20 lat i zastanawiam się, gdzie najlepiej?
Zależy mi na możliwie niskich opłatach, dostępie przez internet i braku wymogu miesięcznych, określonych wpływów, bo co będzie, jak mnie zwolnią?
Możecie mi coś fajnego polecić?
Cytuj
KornelaS

Niezarejestrowani

25.11.2015 10:28
Załóż sobie w Smart Banku. Bez opłat. Wszystko załatwiasz przez internet. Wygodnie, łatwo i szybko :)
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 11:57
To teraz w jakimkolwiek banku jest wymóg, żeby na konto przychodziły określone wpływy miesięczne?
Ja się z tym już od dawna nie spotkałam.
Konto w Smartbanku jest ok, jedno z nielicznych całkowicie darmowych. Ale w innych bankach też możesz mieć konto za darmo, tylko pod określonymi warunkami, np. w mbanku jest to wydanie miesięcznie kartą 200 czy 300 złotych. Nie wiem, jak u ciebie z zakupami, ale myślę, że warunek jest do zrobienia.
Najlepiej znajdź sobie jakieś najnowsze porównanie ofert i wybierz coś, co ci pasuje najbardziej.
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 16:49
Witamy, jeśli @monia masz jakies pytania odnośnie Banku SMART lub oferty chętnie na nie odpowiemy :) Pozdrawiamy.


monia napisał
Dostałam moja pierwszą pracę i muszę założyć konto bankowe, żeby mi przelewali wynagrodzenie. Mam 20 lat i zastanawiam się, gdzie najlepiej?
Zależy mi na możliwie niskich opłatach, dostępie przez internet i braku wymogu miesięcznych, określonych wpływów, bo co będzie, jak mnie zwolnią?
Możecie mi coś fajnego polecić?
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 0:07
polecam bank smart, ale też bz wbk - w promocji masz darmowe konto i kartę oraz bonus 100 zł - dodatkowo ten bank oferuje klientom kredyty na oświadczenie jeśli mają wpływy na konto - więcej o tym koncie w promocji znajdziesz poniżej

http://artursarnecki.eu/zaloz-bezplatne-konto-i-zgarnij-100-zl-premii-oraz-4-dla-swoich-oszczednosci/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 8:25
Artur Sarnecki napisał
polecam bank smart, ale też bz wbk - w promocji masz darmowe konto i kartę oraz bonus 100 zł - dodatkowo ten bank oferuje klientom kredyty na oświadczenie jeśli mają wpływy na konto - więcej o tym koncie w promocji znajdziesz poniżej

http://artursarnecki.eu/zaloz-bezplatne-konto-i-zgarnij-100-zl-premii-oraz-4-dla-swoich-oszczednosci/


Ja założyłam niedawno to konto. Samo zakładanie nie było trudne ani skomplikowane, ale trzeba robić wszystko według planu.
U mnie wyszło co prawda kilka niejasności,ale to pewnie dlatego, że do tej pory nie zakładałam konta całkiem przez internet o boję się, że coś źle na klikałam.
Ale cóż, połakomiłam się na tę premię.
Mam nadzieję, że u mnie wszystko będzie ok.
Nie wiem, czy zechcesz założyć to konto? W każdym razie promocja jest jeszcze do jutra, a naprawdę warto, bo warunki otrzymania tych 100 złotych są banalne do spełnienia.
Cytuj
Krach

Niezarejestrowani

26.11.2015 12:50
Mnie trochę odstręcza to, że Smart Bank nie ma oddziałów, więc gdyby coś się działo to fizycznie nie porozumiesz się z człowiekiem. Trzeba jednak przyznać, że oferta jest niezła.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 13:42
Krach napisał
Mnie trochę odstręcza to, że Smart Bank nie ma oddziałów, więc gdyby coś się działo to fizycznie nie porozumiesz się z człowiekiem. Trzeba jednak przyznać, że oferta jest niezła.


Zawsze można zadzwonić na infolinię, tam tez przecież pracują ludzie. Zresztą mbank już tyle lat nie ma oddziałów, jedynie te mkioski, a i to nie w każdym mieście, wiec sytuacja jest taka sama chyba, nie?
W każdym razie teraz jest chyba nieco więcej darmowych kont z darmowymi kartami, prawda?
Parę miesięcy temu był z tym rzeczywiście problem, ale mam wrażenie, że teraz jakby więcej takich ofert.
Nie mylę się?
Cytuj
Mareczek

Niezarejestrowani

26.11.2015 13:48
Przecież mBank ma oddziały. https://www.mbank.pl/o-nas/placowki/ zobacz sobie :)
Cytuj
Gaco

Niezarejestrowani

26.11.2015 14:43
I to jak widać kilka typów :) Jest z czego wybierać :)A po drugie to ja w załatwianiu wszystkiego on-line nie widzę nic złego. Nawet lepiej. Nie zawezwą Cie osobiście, żeby np. zamknąć konto
Cytuj
Odpowiedź