• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat4 osoby obserwują ten temat

Global InterGold

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 22:08
Dzisiaj miałem spotkanie z pewną osoba która przedstawiła mi prezentację Firmy Global InterGold. Jest to firma o zasięgu globalnym oferująca złoto inwestycyjne. Czy ktoś słyszał już coś na ten temat?
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 8:08
Stanisław Bińkiewicz napisał
Dzisiaj miałem spotkanie z pewną osoba która przedstawiła mi prezentację Firmy Global InterGold. Jest to firma o zasięgu globalnym oferująca złoto inwestycyjne. Czy ktoś słyszał już coś na ten temat?


Ja niestety nic o nich nie słyszałem, ale chętnie usłyszę.
Można u nich kupić złoto, tak?
Dowolną ilość, czy tylko jakieś większe ilości?
Bo od jakiegoś czasu zastanawiam się czy właśnie nie zainwestować w złoto zamiast odkładać na niskooprocentowanych lokatach i innych tego typu produktach. Nie mam niestety tego wiele.
No i nie wiem, gdzie kupić takie złoto.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 8:28
vasyl napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
Dzisiaj miałem spotkanie z pewną osoba która przedstawiła mi prezentację Firmy Global InterGold. Jest to firma o zasięgu globalnym oferująca złoto inwestycyjne. Czy ktoś słyszał już coś na ten temat?


Ja niestety nic o nich nie słyszałem, ale chętnie usłyszę.
Można u nich kupić złoto, tak?
Dowolną ilość, czy tylko jakieś większe ilości?
Bo od jakiegoś czasu zastanawiam się czy właśnie nie zainwestować w złoto zamiast odkładać na niskooprocentowanych lokatach i innych tego typu produktach. Nie mam niestety tego wiele.
No i nie wiem, gdzie kupić takie złoto.


Z prezentacji wynika, iż kupuje się tam pewien pakiet za kwotę, którą sobie wybraliśmy. Tak jak w marketingu sieciowym, trzeba zaproponować to samo dwom osobom. Buduje się jakaś matryca, po zapełnieniu której otrzymujemy pieniądze, albo kolejne sztabki złota. Ta firma działa na zasadzie jak kantor internetowy. Pochodzi ze Szwajcarii. Z tego co słyszałem, codziennie odbywają się webinary o godz. 20. Jeśli ktoś chce, poproszę tą Panią o linka do pokoju konferencyjnego.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Oleksy

Niezarejestrowani

5.11.2015 8:47
Poprosimy, moze akurat ciekawa opcja inwestycji. Podobno teraz w złoto warto inwestować. Myśli Pan, że to bezpieczne?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 9:12
Osoba, która pokazywała mi ten biznes, pokazywała wykresy, z których wynikało, że rynek złota rośnie. Jaka jest prawda, ja sam do końca nie wiem. Na pewno swoje oszczędności trzeba dywersyfikować, żeby w razie czego, nie stracić całego dorobku. Sytuacja globalnej gospodarki jest jaka jest, każdy to widzi i dlatego trzeba podchodzić mądrze do każdego tematu. Ja na razie jeszcze chcę się przyjrzeć temu i dopiero podejmę decyzję. Widziałem to złoto, jest ono najwyższej próby, można zlecić przechowywanie w Banku szwajcarskim. Ale tak jak wspomniałem, ja jeszcze się przyglądam. Chcę obejrzeć webinar kilkakrotnie. Link do tego webinaru podam później, bo mam na innym komputerze.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
JakubZet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 9:40
W zasadzie to ciekawe, i jak Pan to poleca to może i pewne. Ja jednak obawiam się takich interesów... firma niezbyt znana.
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 11:33
Czyli w zasadzie dostajemy zakupione złoto do ręki czy nie?
Bo jeśli jest ono tylko wirtualnie to ja podziękuję, interesuje mnie prawdziwy kruszec.
No i ta forma marketingowa, a właściwie piramidowa też budzi moją nieufność.
Złoto kupiłbym chętnie, ale już za rekrutację nowych uczestników raczej bym się nie zabierał, nie nadaję się do tego.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 11:39
vasyl napisał
Czyli w zasadzie dostajemy zakupione złoto do ręki czy nie?
Bo jeśli jest ono tylko wirtualnie to ja podziękuję, interesuje mnie prawdziwy kruszec.
No i ta forma marketingowa, a właściwie piramidowa też budzi moją nieufność.
Złoto kupiłbym chętnie, ale już za rekrutację nowych uczestników raczej bym się nie zabierał, nie nadaję się do tego.


Złoto dostajemy do ręki. Widziałem je w takich małych opakowaniach, nie wiem, na pewno kilka gramów.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Janek

Niezarejestrowani

5.11.2015 13:03
Po sławetnym amber gold Polacy są bardziej wyczuleni na takie "piramidy" może to i dobrze, ale z drugiej strony może nas ominąć niemały zysk.
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 13:20
Ja tam na zyski nie liczę, chodzi mi raczej o ochronę kapitału. W sumie ile można zyskać na zlocie?
Teraz może nawet trochę więcej, ale z drugiej strony to w każdym momencie może zostać odkryte jakieś nowe złoże i wartość złota poleci na łeb na szyję.
Dla mnie to jedna wciąż pewniejsza inwestycja niż oddawanie wszystkich oszczędności bankom, o funduszach inwestycyjnych już nie wspominając.
Oczywiście to złoto można sobie sprawdzić u jubilera czy innego fachowca?
Cytuj
Odpowiedź