• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat4 osoby obserwują ten temat

Global InterGold

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
atos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.2.2016 19:43
Witam .Czy to prawda, że złoto jest zwolnione z opodatkowania. Tak samo jak monety kolekcjonerskie, bulionowe ?I jeszcze jedno pytanie - czy inwestycja w złoto na pewno nie jest ryzykowna? Zastanawiam się ,czy teraz nie jest przewartościowane i jego cena nie jest zbyt wysoka?Czy tak w ogóle cena złota obecnie wzrasta?
Cytuj
BogdanTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 10:18
Poczytaj sobie, http://www.vat.pl/podatek-vat--abc-podatku-vat/zwolnienie-z-podatku--podatek-vat/zloto-inwestycyjne--zwolnienie-z-podatku--podatek-vat-7491/ wcale to ie takie oczywiste
Cytuj
klaudyyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 12:12
No własnie - wcale to nie takie oczywiste.A może ktoś prostym i zrozumiałym językiem by to wszystko wytłumaczył? Np .mnie interesuje to - od jakiej minimalnej kwoty można inwestować w złoto?Może mogłabym spróbować ,ale muszę wiedzieć jakie kwoty wchodzą w grę .
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 10:13
Przejrzałem ten wątek i chyba po to on jest ,żeby w nim wymienić się wiadomościami a nie szukać jakiegoś nicka i pisać prywatnie? Obejrzałem też jakieś filmiki o tym programie ,czy jak to nazwać? Dziwnie mi to wygląda.Skoro nikt nie chce otwarcie o tym otwarcie pisać to wygląda jak dla mnie podejrzanie.Goście na filmie prawie wszyscy porzucali pracę .Taki biznes opłacalny.Zgadzam się ,że to wygląda na jakąś piramidę finansowa .
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 10:16
Julita napisał
klaudyyna napisał
No własnie - wcale to nie takie oczywiste.A może ktoś prostym i zrozumiałym językiem by to wszystko wytłumaczył? Np .mnie interesuje to - od jakiej minimalnej kwoty można inwestować w złoto?Może mogłabym spróbować ,ale muszę wiedzieć jakie kwoty wchodzą w grę .
Proszę odezwać się do pana o nicku INWESTOR odpowie na pani wszystkie pytania. Znajdzie go pani na 2 stronie. Pozdrawiam
Pan INWESTOR to pewnie zaufany pracownik tej firmy, poszukujący klientów?
Cytuj
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 12:01
remi napisał
Julita napisał
klaudyyna napisał
No własnie - wcale to nie takie oczywiste.A może ktoś prostym i zrozumiałym językiem by to wszystko wytłumaczył? Np .mnie interesuje to - od jakiej minimalnej kwoty można inwestować w złoto?Może mogłabym spróbować ,ale muszę wiedzieć jakie kwoty wchodzą w grę .
Proszę odezwać się do pana o nicku INWESTOR odpowie na pani wszystkie pytania. Znajdzie go pani na 2 stronie. Pozdrawiam
Pan INWESTOR to pewnie zaufany pracownik tej firmy, poszukujący klientów?
Pewnie tak ;D
Kazda droga dobra na dotarcie do klientów.
Cytuj
Hattack

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:24
Każdy chciałby się wzbogacić i to możliwie najszybciej i wieść spokojne życie w dobrobycie.Zerknąłem na ten film i niestety - to jakaś piramida .Coś mi sie wydaje ,ze tam się robi jakieś pranie mózgu.A jak z tego wyjść? Czy bez problemów? Może ktoś chce przerwać za wcześnie i mu nie pozwalają ?
Cytuj
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 10:12
Sprawdzic, zobaczyc, przekonac sie i nie inwestowac:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.3.2016 14:26
Hattack napisał
Każdy chciałby się wzbogacić i to możliwie najszybciej i wieść spokojne życie w dobrobycie.Zerknąłem na ten film i niestety - to jakaś piramida .Coś mi sie wydaje ,ze tam się robi jakieś pranie mózgu.A jak z tego wyjść? Czy bez problemów? Może ktoś chce przerwać za wcześnie i mu nie pozwalają ?
Hattack napisał
Każdy chciałby się wzbogacić i to możliwie najszybciej i wieść spokojne życie w dobrobycie.Zerknąłem na ten film i niestety - to jakaś piramida .Coś mi sie wydaje ,ze tam się robi jakieś pranie mózgu.A jak z tego wyjść? Czy bez problemów? Może ktoś chce przerwać za wcześnie i mu nie pozwalają ?
mozna w kazdej chwili sie wycofac ;)
Cytuj
dobrze poinformowany

Niezarejestrowani

5.4.2016 12:27
Jeśli chcecie inwestować w złoto, to proponuje zakupić fizyczne sztabki i trzymać w skrytce lub gdziekolwiek i darować sobie takie "złote" interesy jakie proponują tego typu firmy..
Cytuj
Odpowiedź