• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat4 osoby obserwują ten temat

Global InterGold

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wiktor

Niezarejestrowani

5.11.2015 13:36
vasyl napisał
Ja tam na zyski nie liczę, chodzi mi raczej o ochronę kapitału. W sumie ile można zyskać na zlocie?
Teraz może nawet trochę więcej, ale z drugiej strony to w każdym momencie może zostać odkryte jakieś nowe złoże i wartość złota poleci na łeb na szyję.
Dla mnie to jedna wciąż pewniejsza inwestycja niż oddawanie wszystkich oszczędności bankom, o funduszach inwestycyjnych już nie wspominając.
Oczywiście to złoto można sobie sprawdzić u jubilera czy innego fachowca?
Ochronę? Przy takich interesach mozesz zyskać, ale mozesz też chyba stracić...
Cytuj
Judżin

Niezarejestrowani

6.11.2015 11:39
Właśnie... a jakie jest ryzyko przy tego typu inwestycji? Tylko wartość złota?
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2015 17:37
Julita napisał
Polecam Global Inter Gold. Pewny i dobry biznes. Pozdrawiam. ;)


Na jakiej podstawie twierdzi pani, że jest to dobry biznes?
Mają takie świetne warunki, niską cenę złota czy coś jeszcze innego?
Ile kosztuje u nich gram złota? Czy jest to cena rynkowa, niższa czy wyższa?
Mam pewien kapitał,który chciałbym zainwestować w złoto, jest to jednak pewna sprawa, więc jeśli złoto w tej firmie można kupić niedrogo to byłbym zainteresowany.
Cytuj
Kaniu

Niezarejestrowani

27.11.2015 22:55
Przeanalizowałem Firme Globalintergold ,płacą duże bonusy żeby uniknąć fiskusa ,jest to objente ogromnym ryzykiem ,radziłbym mniejszy zysk mniejsze ryzyko np fundusze inwestycyjne,Pozdrawiam
Cytuj
Włodek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2015 18:51
Kaniu napisał
Przeanalizowałem Firme Globalintergold ,płacą duże bonusy żeby uniknąć fiskusa ,jest to objente ogromnym ryzykiem ,radziłbym mniejszy zysk mniejsze ryzyko np fundusze inwestycyjne,Pozdrawiam


Fundusze inwestycyjne to mniejsze ryzyko niż złoto?
Ja bym się nie podjął jednak takiego inwestowania. złoto to jednak złoto, jego cena rośnie lub maleje, obecnie wiadomo, że jest tańsze, ale można sobie generalnie porównać jak to na przestrzeni czasu wyglądało.
A te fundusze? To sie wydaje strasznie skomplikowane i chyba wymaga fachowej wiedzy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2015 20:57
Nie widzę w tym żadnego ryzyka. I polecam skontaktować się z osobą która będzie to mogła dobrze wytłumaczyć. Pozdrawiam
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2015 21:06
jakson napisał
Julita napisał
Polecam Global Inter Gold. Pewny i dobry biznes. Pozdrawiam. ;)


Na jakiej podstawie twierdzi pani, że jest to dobry biznes?
Mają takie świetne warunki, niską cenę złota czy coś jeszcze innego?
Ile kosztuje u nich gram złota? Czy jest to cena rynkowa, niższa czy wyższa?
Mam pewien kapitał,który chciałbym zainwestować w złoto, jest to jednak pewna sprawa, więc jeśli złoto w tej firmie można kupić niedrogo to byłbym zainteresowany.
Proszę skontaktować się z Panem który ma nick INVESTOR. Odpowie napewno na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiam
Cytuj
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 11:23
A nie lepiej po prostu kupić to złoto we własnym zakresie?
Czy tu wychodzi jednak taniej?
Bo rozumiem, że nie ma takiej możliwości, żeby kupić od tej firmy złoto i zakończyć na tym współpracę?
Tylko jest się później dalej jakimś inwestorem IG, coś na zasadzie tych wszystkich programów, gdzie jedni naciągają innych, a ci inni kolejnych?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.11.2015 13:26
Marek napisał
A nie lepiej po prostu kupić to złoto we własnym zakresie?
Czy tu wychodzi jednak taniej?
Bo rozumiem, że nie ma takiej możliwości, żeby kupić od tej firmy złoto i zakończyć na tym współpracę?
Tylko jest się później dalej jakimś inwestorem IG, coś na zasadzie tych wszystkich programów, gdzie jedni naciągają innych, a ci inni kolejnych?
Oczywiście może pan kupić tylko złoto i zakończyć współpracę. Sądzę jednak ze warto skorzystać z bonusów jakie firma daje. Lepszy zysk i oczywiście można za mała sumę zarobić dużo. Pozdrawiam
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.2.2016 17:38
Hmm a to nie działa czasami na zasadzie piramidy finansowej? Takie odniosłem zdanie po poczytaniu o tej firmie.Daje duże profity? A mnie ciekawi czego żąda w zamian? Jakoś mi sie wierzyć nie chce ,że daje coś w taki sposób zupełnie bezinteresowny.
Cytuj
Odpowiedź