• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

lokata strukturyzowana podwójna szansa to dobry produkt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
milowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 11:49
Mam odłożone 5000 złotych, które leżą na koncie oszczędnościowym i nie przynoszą żadnych zysków, bo oprocentowanie jest bardzo niskie. Pomyślałem, że warto wpłacić je na lokatę i znalazłem produkt banku WBK. Lokata oferuje ochronę 100% kapitału, co jest dla mnie najważniejsze, ale też daje możliwość zysku nawet na poziomie 19,5%. Przyznam, że wygląda to imponująco.
Czy ktoś się spotkał z tym produktem?
Cytuj
Wicek

Niezarejestrowani

21.10.2015 12:26
Jakas struktura, pewnie na 2 lata. Na taki wysoki zysk raczej nie ma co liczyć, ale skoro jest gwarancja kapitału to też nie stracisz. A co masz za KO? Sa teraz i na 4 proc., moze to dla Ciebie lepsza opcja - zmienic konto.
Cytuj
milowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 13:00
Mam w mbanku i szczerze mówiąc to nawet nie wiem, jakie tam dokładnie jest oprocentowanie, ale jakieś śladowe.
A te na 4% to gdzie mają?
Zresztą pewnie są obwarowane warunkami, a ja nie zamierzam zmieniać też konta osobistego. No i jakby nie patrzeć 4 a 19 procent to wielka różnica i niechby nawet była rzeczywiście polowa tego, to i tak już dobrze.
Lokata jest na dwa lata, co jest nieco długim okresem, ale z drugiej strony i tak nie będę pewnie potrzebował tych pieniędzy w tym czasie.
Cytuj
Kolanny

Niezarejestrowani

22.10.2015 15:39
4 proc. dostanie w Comperii Bonus, jak masz srodki to lokuj i jeszcze 50 zł dostaniesz.
Cytuj
Roma

Niezarejestrowani

26.10.2015 10:46
No ale na strukturze można przez dłuższy czas uzbierać całkiem niezłą sumkę. A jak masz gwarancje to na pewno nie stracisz. wydaje mi się, że przy tak niskich oprocentowaniach to jest jednak dobry pomysł.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 11:38
A czym ta lokata strukturalna różni się od zwykłej?
Po prostu bank inaczej sobie obraca środkami czy o co chodzi?
Bo jeśli też ma się pewność, że nic się nie straci (gwarancja 100% ochrony kapitału), to ja nie widzę powodu, aby w to nie wejść.
Można chyba tylko zyskać, przynajmniej tak wynika z tego, co piszą. Co prawda wysokość zysków nie jest chyba pewna, ale obecnie jest taka sytuacja, że naprawdę i na zwykłej lokacie nie ma się co spodziewać kokosów.
Cytuj
Loluś

Niezarejestrowani

26.10.2015 13:25
jakson napisał
A czym ta lokata strukturalna różni się od zwykłej?
Po prostu bank inaczej sobie obraca środkami czy o co chodzi?
Bo jeśli też ma się pewność, że nic się nie straci (gwarancja 100% ochrony kapitału), to ja nie widzę powodu, aby w to nie wejść.
Można chyba tylko zyskać, przynajmniej tak wynika z tego, co piszą. Co prawda wysokość zysków nie jest chyba pewna, ale obecnie jest taka sytuacja, że naprawdę i na zwykłej lokacie nie ma się co spodziewać kokosów.
W lokacie strkturyzowanej masz częśc przekazaną na zwyklą lokate, a drugą część na inwestycje. Co oznacza, że mozesz zyskac, ale mozesz też stracić.
Cytuj
Odpowiedź