• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata w SkokWołomin

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 10:38
Jak myślicie czy warto u nich założyć lokatę . Podobno wszystko zależy jakie oprocentowanie wybierzemy na lokacie w Skoku Wolomin możemy mieć albo 4% (oprocentowanie stałe) lub 4,50% (oprocentowanie zmienne) .Czy ktoś z Was zainwestował tam pieniądze czy faktycznie tak jest jak piszą ?A jeżeli nie to gdzie na obecną chwilę opłaca się założyć lokatę ?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:22
a na jakiej lokacie ci zalezy bo wiem ze maja wlasnie tego zmiennego oprocentowania ale maja tez cos takiego jak mbank regularne oszczedzanie :) ja mam cos takiego wlasnie z mbanku i fajnie to działa, w skoku wyczytałam ze sobie ustawiasz konkretna kwote ktora bedzie przelewana minimum 50 zł, okres ustawiasz i ci sie odkłada i tu też masz oprocentowanie zmienne ale nie moge sie doczytac ile hm.. chyba nie pisze no ale w tej lokacie jest o tyle fajnie ze nie wyjmiesz wczesniej bo stracisz 10% :)
Cytuj
be free like a child
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:17
Moi rodzice mają ze skokami bardzo dobre stosunki, kilkakrotnie brali tam kredyt i zawsze wszystko było ok więc może przy lokatach też jest wszystko dobrze. Ja widziałam jeszcze że mają cos takiego jak lokata rentierskia i tam mają aż 10 % odsetek od wpłaconej kwoty co miesiąc wiec to moze być jakaś konkretna oferta.
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:28
Nie no skok akurat ma dobre ofert, swojego czasu nawet chyba Ci , którzy są ich stałymi klientami mogli kupić ich akcje za jakieś grosze. Nie wiem dokładnie jak to wyglądało ale moi znajomi własnie sie na cos takiego zdecydowali i wiem że kupili.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:15
Moim zdaniem SKOK z reguły ma bardzo dobre oferty dla swoich klientów, podobnie może być z tą lokatą. Ja bym się zdecydowała na oprocentowanie stałe. 4% to i tak dużo, z tego co wiem niektóre banki dają o wiele mniej.
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 13:58
Ja tez uważam, że SKOKi mają dobre oferty, kiedyś nie miałam o nich dobrej opinii, ale przekonałam się gdy moi rodzice zaczęli korzystać z ich usług. Nie wiem na czym polega zmienne oprocentowanie, ale przy tym stałym, oferta wydaje się być dobra, więc dlaczego by nie spróbować. Nic się na tym przecież nie traci.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:21
Domi Kiwińska napisał
Ja tez uważam, że SKOKi mają dobre oferty, kiedyś nie miałam o nich dobrej opinii, ale przekonałam się gdy moi rodzice zaczęli korzystać z ich usług. Nie wiem na czym polega zmienne oprocentowanie, ale przy tym stałym, oferta wydaje się być dobra, więc dlaczego by nie spróbować. Nic się na tym przecież nie traci.
Dokładnie, ja akurat ze skokami do czynienia nie miałam, ale znam parę osób które korzystają z ich usług i są bardzo zadowolone. Jeśli jakaś oferta Cię interesuje to korzystaj śmiało. Z tego co słyszałam SKOKi to jedyne nie-banki, które naprawdę dbają o swoich klientów.
Cytuj
eni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:48
W Skok Wołomin mój tato założył miesięczną lokatę na ponad pięć procent - uważam , że jest to bardzo dobra opcja.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:20
Nie znam nawet takiego banku, ale nie wiem czy to oprocentowanie ruchome jest takie dobre. Trzeba by to mniej więcej przeliczyć ile jesteś w stanie zarobić na stałym oprocentowaniu a ile na zmiennym i dokonać wyboru.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:39
skoki są w porządku ale zaprezentowana oferta 4 - 4,5 procent raczej nie powala na kolana. poszukałbym czegoś z wyższym procentem. ofert jest dużo, masz w czym wybierać. skoki wg mnie są dobre ale do brania kredytów głównie.
Cytuj
Odpowiedź