• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na Start w Getinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 14:50
Poszukuje nieźle oprocentowanej lokaty na 1-3miesiecy. W rankingach wysoko jest ta Lokata na Start. Ktos zakładał ten produkt? Mozecie cos wiecej powiedziec?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 14:53
To jest faktycznie niezła oferta, możesz sobie zalozyc przez telefon albo on-line, teraz oprocentowana jest na 4,5. Lokata na 2 miesiące.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 15:06
Maksymalnie mozesz ulokowac 10 tys.zł i mozesz założyc tylko jedna lokate, wiec jesli masz wiecej srodkow to odpada.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 15:08
Chciałem ulokowac 5, no moze 7 tys. zł. Wiec spokojnie sie mieszcze.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 9:13
Byłem, założyłem, teraz czekam na obiecane kokosy :D
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 16:52
Proszę pamiętać, że to tylko jednorazowa oferta, drugi raz nie można będzie już z niej skorzystać. I o tym, że lokata po dwóch miesiącach odnowi się na dużo mniej atrakcyjnych warunkach (obecnie 2%), chociaż odnawialność można znieść za pośrednictwem serwisu internetowego.
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 20:27
NO to niby oferta fajna ale jednak nie do końca. Nie wiem czy zdecydowałbym sie na coś takiego. Wiadomo że początkowo kusza tym wysokim oprocentowaniem ale później tak jak Pan wyżej wspominał oprocentowanie jest już dużo niższe. Nie lepiej jest ulokować pieniędzy w innym miejscu gdzie oprocentowanie nie zmienia się?
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:41
Wiadomo że oni chcą skusić tym wysokim oprocentowaniem na początku żeby znaleźć klientów później oprocentowanie spada a nie każdy sprawdza jakie są warunki i pewnie większość myśli że oprocentowanie wysokie jest przez cały czas a nie są świadomi tego że później się dużo zmniejsza.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 18:09
Gdzie znajdę lokatę z niezmieniającym się oprocentowaniem? Mam zaoszczędzone 20 tysięcy i chciałem wpłacić je na Lokatę na Start ale widzę, że można maksymalnie wpłacić 10 tys. i po dwóch miesiącach oprocentowanie już tak fajnie nie wygląda... Co mogę zrobić z tymi pieniędzmi żeby na siebie trochę zarobiły?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:23
Może wpłać na konto oszczędnościowe? Albo jeśli lubisz ryzyko możesz wybrać lokatę strukturyzowaną. Podobno da się na niej nieźle zarobić ale trzeba się też liczyć z tym, że można sporo stracić. Możesz też połowę wpłacić na lokatę na Start a resztę gdzie indziej. niestety teraz każdy musi się liczyć z tym, że oprocentowanie nie będzie stale wysokie.
Cytuj
Odpowiedź