• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

30 tys. zł na 3 miesiące

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AdrianPielak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 9:30
Czy opłaca się lokować, jeśli tak to gdzie najlepiej teraz pieniądze, tak żeby po Nowym Roku je wyciągnąć? Mam troche kasy, ale mam tez plan co z nia zrobić, zastanawiam się czy mi sie opłaci ja gdziekolwiek teraz wkładać.
Cytuj
Awatar

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:30
Z taka kwotą to juz mozesz negocjować. Myślę, że spokojnie się coś znajdzie i anwet na te 2,5 proc. Ci się opłaci. Może zobacz w Idea Banku...
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 11:09
W Idea Banku Lokata Happy, jeśli nie miałeś tam jeszcze lokaty. Oprocentowanie 4%. Ale max kwota lokaty 10000 zł. Zakłada się ją on line. Można rozbić posiadane pieniądze na kilka osób.
Szkoda, że wczoraj nie widziałeś wpisu, bo była lokata w Idea Banku na 3,5% od 1000 do 1000000 zł
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 11:45
Polecam przeczytać temat:
TUTAJ
I wejść za chociaż 2 tyś zł (500$) i równocześnie złapać jakąś lokatę na resztę, tj 28 tyś zł :) a zobaczy Pan iż zysk będzie większy przy tych 2 tyś.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdrianPielak

Niezarejestrowani

1.10.2015 16:12
Stanisław Bińkiewicz napisał
W Idea Banku Lokata Happy, jeśli nie miałeś tam jeszcze lokaty. Oprocentowanie 4%. Ale max kwota lokaty 10000 zł. Zakłada się ją on line. Można rozbić posiadane pieniądze na kilka osób.
Szkoda, że wczoraj nie widziałeś wpisu, bo była lokata w Idea Banku na 3,5% od 1000 do 1000000 zł
No dzisiaj widziałem, zamieszanie jakie wywołała ta lokata :) DO 10 000 zł to trochę słabo...
Cytuj
Odpowiedź