• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata "Tylko dziś"

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 9:52
Idea Bank wprowadził do swojej oferty lokatę "Tylko dziś".
Lokata gwarantuje oprocentowanie 3,50 % w skali roku, czas jej trwania to 3 miesiące. Wysokość środków, które mogą być zdeponowane - kwota od 1 000 zł do 1 000 000 zł. Ale trzeba się pospieszyć. Jeśli ktoś chce ją założyć musi to zrobić dzisiaj, bo tak jak wynika z jej nazwy, oferta jest ważna "Tylko dziś".
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:02
A będa wprowadzane akie oferty w przyszłości? Coś wiadomo czy to jednorazowa akcja? Musiałbym wycofac kase z innej lokaty trochę mi się to nie podoba, bo stracę odsetki.
Cytuj
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:11
Stanisław Bińkiewicz napisał
Idea Bank wprowadził do swojej oferty lokatę "Tylko dziś".
Lokata gwarantuje oprocentowanie 3,50 % w skali roku, czas jej trwania to 3 miesiące. Wysokość środków, które mogą być zdeponowane - kwota od 1 000 zł do 1 000 000 zł. Ale trzeba się pospieszyć. Jeśli ktoś chce ją założyć musi to zrobić dzisiaj, bo tak jak wynika z jej nazwy, oferta jest ważna "Tylko dziś".


Oprocentowanie jest tylko dla nowych środków? Mam konto w Ideabanku, czy gdybym wpłacił środki, które mam na tym koncie na tę lokatę, to by się załapały?
No i cz w ogóle mogę ą otworzyć, skoro jestem klientem?
Oferta jest atrakcyjna, choć gdy ktoś nalega na pośpiech to mam wrażenie, że stara się coś przede mną ukryć, a tego nie lubię.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:54
Lokata jest dla wszystkich środków. W zamieszczonej na stronie Idea Banku Karcie Produktu na:
https://www.ideabank.pl/uploads/doc/KP_tylkodzis_28092015.pdf
nie ma informacji, jakoby miało chodzić tylko o nowe środki.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
KrzychCece

Niezarejestrowani

29.9.2015 12:54
Dziwna taka promocja. Przecież ludzie nie zawsze mogą od razu zdeponowac pieniądze, nawet jesli produkt jest fajny. Nie rozumiem sensu.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 13:06
No cóż, trudno powiedzieć, jaka jest polityka Idea Banku, nie mamy na to wpływu. Takie lokaty pojawiają się na stronie Banku co jakiś czas, a przyjmowanie środków trwa zwykle do kilku dni. Osoby zainteresowane wiedzą, że aby być na bieżąco, trzeba śledzić stronę internetową Banku
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
KrzychCece

Niezarejestrowani

29.9.2015 13:24
Zawsze myslalem, że Idea to bank dla przedsiębiorców, ale skoro ma niezle oferty depozytow to bede sledzic. Dzieki za informacje.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:01
KrzychCece napisał
Zawsze myslalem, że Idea to bank dla przedsiębiorców, ale skoro ma niezle oferty depozytow to bede sledzic. Dzieki za informacje.


Idea Bank obsługuje głównie przedsiębiorców. Ale nie tylko. Z niektórych ofert mogą korzystać także osoby fizyczne, nie prowadzące działalności. Przykładowo dla takich osób Bank może prowadzić konto osobiste, lokaty,kredyt samochodowy, leasing.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:21
Ja akurat mam środki na lokacie, więc ich nie wyjmę tak na hura i nie zdeponuję w Ideabanku, ale sam pomysł trafia zapewne do niektórych osób. Tylko trzeba pewnie codziennie śledzić ich stronę, a to już uciążliwe.
A nie mają oni na przykład profilu na facebooku, na którym by informowali o takich promocjach?
Bym sobie taki zalajkował i jakby coś się działo, to bym wiedział od razu.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:40
jan-nuk napisał
Ja akurat mam środki na lokacie, więc ich nie wyjmę tak na hura i nie zdeponuję w Ideabanku, ale sam pomysł trafia zapewne do niektórych osób. Tylko trzeba pewnie codziennie śledzić ich stronę, a to już uciążliwe.
A nie mają oni na przykład profilu na facebooku, na którym by informowali o takich promocjach?
Bym sobie taki zalajkował i jakby coś się działo, to bym wiedział od razu.


Idea Bank jest na Facebooku na:
https://www.facebook.com/IdeaBank.dla.przedsiebiorcow
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź