• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Maciek

Niezarejestrowani

27.10.2015 13:07
miejmy nadzieje, że ani amerykański koszmar z 2007 roku, a ni cypryjski z 2013 nie będzie miał miejsca. Niestety gospodarka światowa jest tak ze sobą połączona, ze kto wie jak to finalnie będzie wyglądało...
Cytuj
Witek

Niezarejestrowani

28.10.2015 13:04
No gospodarki na swicie sa ze soba polaczone, wiec nie wiadomo jak to wszystko sie ulozy. Jesli tam zacznie sie kolejny kryzys to i na pewno dojdzie do nas.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 13:55
Taka drobna informacja :D
TUTAJ

I z tego co zapowiadają to tylko początek z bankami :)
I dodatkowa informacja:
Prawo Europejskie - "procedura Bail-In", która pozwala zamieniać depozyty Klientów banku na akcje tego upadającego banku.
Zamiast kasy z BFG klient dostaje NIC nie warte akcje UPADAJĄCEGO BANKU - super, prawda? :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 23.11.2015 19:06
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 15:22
o, to cudownie.
A tak naprawdę, to kto i kiedy przepchną taką ustawę? Dlaczego media znowu milczą?
Czy nasz rząd nie robi nic, żeby chronić obywateli przed czymś takim?
Jawne oszustwa, kto mógł w ogóle wymyślić takie prawo? I do kogo pójdą nasze oszczędności, skoro dostaniemy zamiast nich akcje banku?
Jak tak dalej pójdzie to ludzie całkiem stracą zaufanie do tych instytucji.
Cytuj
Czester

Niezarejestrowani

24.11.2015 9:46
Milczą? Już nawet Comperia pisała o tym kilka razy. pytanie ile jeszcze BFG ma pieniędzy na takie upadłości... Mam wielki dylemat, bo chce sprzedać dom i na razie odłożyć te pieniądze, pytanie czy jak je odłożę to kiedykolwiek je wyciągnę.
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 11:24
Czester napisał
Milczą? Już nawet Comperia pisała o tym kilka razy. pytanie ile jeszcze BFG ma pieniędzy na takie upadłości... Mam wielki dylemat, bo chce sprzedać dom i na razie odłożyć te pieniądze, pytanie czy jak je odłożę to kiedykolwiek je wyciągnę.


W tym momencie to chyba najlepiej odkładać w skarpetkę.
Sama mam lokatę, która się niedługo skończy i chciałam założyć sobie kolejną, ale w tym momencie naprawdę nie wiem, czy jest sens.
Pewnie, że póki co to fundusz wypłaca depozyty do 100000 euro, ale na ile wystarczy?
Już przy upadku tego SKOKU na wakacjach była mowa o tym, że BFG świeci pustkami. A co teraz?
Cytuj
Czester

Niezarejestrowani

24.11.2015 11:29
Anita napisał
Czester napisał
Milczą? Już nawet Comperia pisała o tym kilka razy. pytanie ile jeszcze BFG ma pieniędzy na takie upadłości... Mam wielki dylemat, bo chce sprzedać dom i na razie odłożyć te pieniądze, pytanie czy jak je odłożę to kiedykolwiek je wyciągnę.


W tym momencie to chyba najlepiej odkładać w skarpetkę.
Sama mam lokatę, która się niedługo skończy i chciałam założyć sobie kolejną, ale w tym momencie naprawdę nie wiem, czy jest sens.
Pewnie, że póki co to fundusz wypłaca depozyty do 100000 euro, ale na ile wystarczy?
Już przy upadku tego SKOKU na wakacjach była mowa o tym, że BFG świeci pustkami. A co teraz?
Na razie widać pieniądze są, ciekawe tylko na jak długo.
Cytuj
Odpowiedź