• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wpłata na konto -duża suma

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:07
A może przelać te pieniążki przez PayPAL? Ja wszystkie zagraniczne przelewy przyjmuje właśnie w ten sposób. Jest to bezpieczne no i nic się za to nie płaci. Na kontach walutowych niestety za bardzo się nie znam więc nie pomogę.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:35
WspaniałaL napisał
A jeśli jest to spora kwota to nie możecie pojechać do Niemiec i wyciągnąć te pieniadze z banku osobiście? raz że nie będziecie tyle stratni na przewalutowaniu bo wiadomo że przy takich przelewach jest to mało korzystne a dwa że nie przyczepi się do was Urząd Skarbowy.


Ale jechać z takimi pieniędzmi do Polski? Trochę to ryzykowne. CHociaż Twój pomysł jest na tyle dobry, że uniknęły by całej tej otoczki i stresu związanego z przelewem.
Poza tym tak jak Pan specjalista mówi powinnyście mieć przy sobie wszystkie papiery związane ze sprzedażą mieszkania
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:04
Ja też myślę, że lepiej by było te pieniądze wypłacić i przywieźć ze sobą do Polski. Bardzo dużo stracicie robiąc to w inny sposób. Nie wiem jak sprawa wygląda z takimi przelewami ale one też pewnie nie będą tanie, a już stracicie na przewalutowaniu.
Cytuj
Odpowiedź