• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zyskowny Duet w Credit Agricole

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 19:08
Z tego co pamiętam to Pani z getingu dzwoniła do mnie z ofertą konta oszczędnościowego na 4%, o 5% nie słyszałem. Dla mnie te wszystkie lokaty to słaba opcja pomnażania kapitału. Kasa zamrożona, kisi się na koncie, a zysk mamy groszowy, bo te np 100zł od 10tyś jest śmieszną kwotą, bo bank w tym czasie wypracuje około 50% z Twojego wkładu :) fajnie prawda.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 12:55
No niby racja, ale co innego możemy zrobić? Inwestować samemu? Mało kto ma Taką wiedzę i umiejętności, żeby wypracować chociaż te 5% zysku. Tak naprawdę to lokaty wybiera się po to, żeby nie stracić, a gdyby nagle kilka milionów Polaków zaczęło inwestować oszczędności, to większość by potraciła wszystko.
A bank to w końcu prywatna instytucja, która ma przede wszystkim zarabiać na swoich właścicieli i dają takie warunki, jakie im pasują.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 13:16
BartStec napisał
No niby racja, ale co innego możemy zrobić? Inwestować samemu? Mało kto ma Taką wiedzę i umiejętności, żeby wypracować chociaż te 5% zysku. Tak naprawdę to lokaty wybiera się po to, żeby nie stracić, a gdyby nagle kilka milionów Polaków zaczęło inwestować oszczędności, to większość by potraciła wszystko.
A bank to w końcu prywatna instytucja, która ma przede wszystkim zarabiać na swoich właścicieli i dają takie warunki, jakie im pasują.


To nie lepiej np 10-15% oszczędności lokować w produkty - ogólnie rozwiązania, które przynoszą zysk większy niż lokata?
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2015 19:32
Daniel napisał


To nie lepiej np 10-15% oszczędności lokować w produkty - ogólnie rozwiązania, które przynoszą zysk większy niż lokata?


Zapewne dla wytrawnego inwestora to, o czym Pan pisze byłoby naturalne, ale jednak większość osób, która ma jakieś oszczędności nie myśli w kategoriach zysku. Gdyby tak było, to nikt nie kisiłby pieniędzy na kontach i lokatach, bo to chyba tylko taka 'przechowalnia' pieniędzy, a nie sposób na zarabianie.
Pewnie, że są rozwiązania, które mogą przynieść zysk, ale najpierw trzeba się odważyć, aby zejść z utartej ścieżki.
Ja sam na razie się zastanawiam. Nie wiem, czy zdecyduję się na jakieś bardziej ryzykowne rozwiązania niż własnie lokaty. Bo jaka jest szansa, że czeka nas wariant cypryjski? Chyba nie aż tak duże, jak ryzyko na giełdzie?
Cytuj
aska

Niezarejestrowani

7.9.2015 11:29
AntonS napisał
Daniel napisał


To nie lepiej np 10-15% oszczędności lokować w produkty - ogólnie rozwiązania, które przynoszą zysk większy niż lokata?


Zapewne dla wytrawnego inwestora to, o czym Pan pisze byłoby naturalne, ale jednak większość osób, która ma jakieś oszczędności nie myśli w kategoriach zysku. Gdyby tak było, to nikt nie kisiłby pieniędzy na kontach i lokatach, bo to chyba tylko taka 'przechowalnia' pieniędzy, a nie sposób na zarabianie.
Pewnie, że są rozwiązania, które mogą przynieść zysk, ale najpierw trzeba się odważyć, aby zejść z utartej ścieżki.
Ja sam na razie się zastanawiam. Nie wiem, czy zdecyduję się na jakieś bardziej ryzykowne rozwiązania niż własnie lokaty. Bo jaka jest szansa, że czeka nas wariant cypryjski? Chyba nie aż tak duże, jak ryzyko na giełdzie?
Ludzie sie boją ryzyka, moze i słusznie
Cytuj
Krzychu

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:40
aska napisał
AntonS napisał
Daniel napisał


To nie lepiej np 10-15% oszczędności lokować w produkty - ogólnie rozwiązania, które przynoszą zysk większy niż lokata?


Zapewne dla wytrawnego inwestora to, o czym Pan pisze byłoby naturalne, ale jednak większość osób, która ma jakieś oszczędności nie myśli w kategoriach zysku. Gdyby tak było, to nikt nie kisiłby pieniędzy na kontach i lokatach, bo to chyba tylko taka 'przechowalnia' pieniędzy, a nie sposób na zarabianie.
Pewnie, że są rozwiązania, które mogą przynieść zysk, ale najpierw trzeba się odważyć, aby zejść z utartej ścieżki.
Ja sam na razie się zastanawiam. Nie wiem, czy zdecyduję się na jakieś bardziej ryzykowne rozwiązania niż własnie lokaty. Bo jaka jest szansa, że czeka nas wariant cypryjski? Chyba nie aż tak duże, jak ryzyko na giełdzie?
Ludzie sie boją ryzyka, moze i słusznie
w dzisiejszych czasach to nawet depozyty bankowe nie są w 100 proc. pewne. Polecam materac.
Cytuj
Zoe

Niezarejestrowani

11.9.2015 9:40
Krzychu napisał
aska napisał
AntonS napisał


Zapewne dla wytrawnego inwestora to, o czym Pan pisze byłoby naturalne, ale jednak większość osób, która ma jakieś oszczędności nie myśli w kategoriach zysku. Gdyby tak było, to nikt nie kisiłby pieniędzy na kontach i lokatach, bo to chyba tylko taka 'przechowalnia' pieniędzy, a nie sposób na zarabianie.
Pewnie, że są rozwiązania, które mogą przynieść zysk, ale najpierw trzeba się odważyć, aby zejść z utartej ścieżki.
Ja sam na razie się zastanawiam. Nie wiem, czy zdecyduję się na jakieś bardziej ryzykowne rozwiązania niż własnie lokaty. Bo jaka jest szansa, że czeka nas wariant cypryjski? Chyba nie aż tak duże, jak ryzyko na giełdzie?
Ludzie sie boją ryzyka, moze i słusznie
w dzisiejszych czasach to nawet depozyty bankowe nie są w 100 proc. pewne. Polecam materac.
Jak to nie są, przecież są zabezpieczenia BFG.
Cytuj
Krzychu

Niezarejestrowani

14.9.2015 10:25
Zoe napisał
Krzychu napisał
aska napisał
Ludzie sie boją ryzyka, moze i słusznie
w dzisiejszych czasach to nawet depozyty bankowe nie są w 100 proc. pewne. Polecam materac.
Jak to nie są, przecież są zabezpieczenia BFG.
Ale tez do jakiejs kwoty...
Cytuj
Odpowiedź