• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PKO BP najdroższe konto ever

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 8:28
39 zł- tyle za kartę naliczył mi wczoraj PKO BP, zeby bylo malo, co miesiac place 7,9 za rachunek. Co prawda konto mam już od 9 lat. CHcialam go jakis czas temu zamknąć to Pani w banku powiedziala, ze nie mam takiej mozliwosci, i ewentualnie moge je zamienić. Nie chcac sie wykłocać wyszłam. PKO BP to najgorszy bank na świecie, z najgorsza obsługą!
Cytuj
lucy

Niezarejestrowani

4.8.2015 9:42
39 zł za karte? No to chyba juz ich na prawde ... Ten bank to jakas tragedia, pytanie dlaczego wciąż mają tyle klientów?!!!!
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 11:39
lucy napisał
39 zł za karte? No to chyba juz ich na prawde ... Ten bank to jakas tragedia, pytanie dlaczego wciąż mają tyle klientów?!!!!

Ludzie nie lubią zmian stąd, poza tym to największy polski bank i według wielu najbezpieczniejszy. A ma to duże znaczenie, szczególnie dla firm, które to jak wiemy nie mogą liczyć na BFG.
Cytuj
Ekspert PKO Banku Polskiego

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 15:59
Po uregulowaniu wszystkich należności, Klient może w każdej chwili zlikwidować konto. Jednocześnie rzeczywiście proponujemy zastanowić się nad zmianą rachunku. W naszej ofercie są konta, które mogą być bezpłatne - np. Konto dla Młodych lub Konto za Zero.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 16:20
Ekspert PKO Banku Polskiego napisał
Po uregulowaniu wszystkich należności, Klient może w każdej chwili zlikwidować konto. Jednocześnie rzeczywiście proponujemy zastanowić się nad zmianą rachunku. W naszej ofercie są konta, które mogą być bezpłatne - np. Konto dla Młodych lub Konto za Zero.
Ekspert PKO Banku Polskiego napisał
Po uregulowaniu wszystkich należności, Klient może w każdej chwili zlikwidować konto. Jednocześnie rzeczywiście proponujemy zastanowić się nad zmianą rachunku. W naszej ofercie są konta, które mogą być bezpłatne - np. Konto dla Młodych lub Konto za Zero.
Czy to oznacza, ze pracownik który kazał mi płacic za zamkniecie zwyczajnie chcial mnie oszukac? Powtórze, ze moje konto prowadzone jest od kilku lat i tłumaczone bylo to tym, ze juz takich nie ma w ofercie.
Cytuj
Ekspert PKO Banku Polskiego

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 16:28
Nie pobieramy żadnych opłat za likwidację rachunku. Proponujemy kontakt na adres: ekspert/at/pkobp.pl. Postaramy się wyjaśnić sytuację.
Wypowiedź została zmieniona przez: Ekspert PKO Banku Polskiego 4.8.2015 16:30
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2015 16:57
Dobrze wiedziec. Podejde do tej samej placowki jeszcze raz i zobacze czy tym razem procedura bedzie taka sama. Jesli tak to zglosze sie. Moze trafilam po prostu na niekompetentnego pracownika.
Cytuj
tasek

Niezarejestrowani

5.8.2015 8:27
Ekspert on-line sobie, bo dba o wizerunek firmy, a taka Pani dba o swoja pensje i zamiast zamykac jeszcze chetnie Ci wscisnie 3 produkty.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 9:50
Z tego, co wiem, to zamknięcie może być płatne, ale z pewnością nie może być mowy o tym, że jest niemożliwe, bo nie ma takich produktów. Chyba pani w banku próbowała cię naciągnąć. A opłata za kartę rzeczywiście horrendalna, czym im podpadłaś, że ci taką naliczyli?
Ja kiedyś słyszałem, że PKO BP to stary moloch i ludzie tam pracujący pamiętają poprzedni system, ale nie sądziłem, że tyle w tym prawdy.
Swoją drogą strasznie mnie denerwuje to, że dla nowych klientów każdy bank ma super promocje i świetne warunki, a starym tylko się ciągle podwyższa opłaty i traktuje w taki sposób. Wy nie macie takiego wrażenia?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 9:54
zamknięcie może być płatne???? No chyba zart.
Cytuj
Odpowiedź