• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Sync lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 18:33
Może wiecie coś na temat produkt oszczędnościowy Alior Sync,Świnka skarbonka .Podobno zachęca do systematycznego oszczędzania .Na czy to polega ile dokładnie zarabiamy na takim oszczędzaniu , czy są jakieś premie .Czy w każdej chwili mogę wpłacić jak i wypłacić pieniądze ?Czy wniosek mogę złożyć przez internet ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 11:05
Obecnie oferta ta jest proponowana przez T-mobile Usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank. Produkt można założyć drogą elektroniczną. Oszczędzać można poprzez wnoszenie regularnych, ale i nieregularnych wpłat. Pozwala zyskać więcej niż na lokacie tradycyjnej. Jeżeli będziemy oszczędzać regularnie i w każdym miesiącu kalendarzowym zasilmy Świnkę skarbonkę zadeklarowaną kwotą, co kwartał otrzymamy premię . Jeżeli wpłacać będziemy nieregularnie, a premie dostaniemy, gdy zbierzemy interesująca nas kwotę. Świnkę skarbonkę założyć można na okres od 3 do 24 miesięcy. Za korzystanie ze Świnki skarbonki nie są pobierane żadne opłaty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 22:22
A jaka jest najniższa kwota którą musimy miesięcznie wpłacać , czy bank nam ją określa ?A co stanie się jeżeli w jednym miesiącu nie wpłacimy żadnych pieniędzy czy w takim wypadku poniesiemy jakieś straty czy na naszej lokacie nie stracimy ?
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:24
kurde nie wiedziałam że jest taka możliwość. To co w takim razie ma ten Alior bank czy usługi t-mobile z tego że ludzie będą odkładać na ich konta pieniądze skoro nic się za takie prowadzenie nie płaci. Tam na bank sa jakies opłaty tylko nieźle ukryte albo nikt publicznie o tym nie mówi.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:32
Szukałem informacji na temat tej lokaty ale już nie mogę nic znaleźć, czy ta oferta jest w dalszym ciągu aktualna? t-mobile usługi bankowe wydaje mi się być dobrą firmą, nie raz przeglądałem ich oferty i wydawały mi się one w porządku, obecnie szukam miejsca na oszczędności dla córki czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej lokaty?
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:07
Tomasz Słupczynski napisał
Obecnie oferta ta jest proponowana przez T-mobile Usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank. Produkt można założyć drogą elektroniczną. Oszczędzać można poprzez wnoszenie regularnych, ale i nieregularnych wpłat. Pozwala zyskać więcej niż na lokacie tradycyjnej. Jeżeli będziemy oszczędzać regularnie i w każdym miesiącu kalendarzowym zasilmy Świnkę skarbonkę zadeklarowaną kwotą, co kwartał otrzymamy premię . Jeżeli wpłacać będziemy nieregularnie, a premie dostaniemy, gdy zbierzemy interesująca nas kwotę. Świnkę skarbonkę założyć można na okres od 3 do 24 miesięcy. Za korzystanie ze Świnki skarbonki nie są pobierane żadne opłaty.


O jakiej kwocie premii tu mówimy? Bo pomysł jest super. Przypomina mi trochę te wszystkie plan regularnego oszczędzania z tą różnicą, że jak się trzymamy planu zostajemy nagrodzeni. Bardzo fajna motywacja;)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:55
Dla mnie takie plany są atrakcyjne. Lubię oszczędzać ale ciężko mi to zawsze idzie więc takie ułatwienie w postaci jakiejś premii zawsze dodatkowo motywuje. Zapewne bym skorzystał gdybym nie miał innego konta oszczędnościowego.
Cytuj
Odpowiedź