• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 7 proc. w Expanderze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 10:18
Własnie widziałem reklamę, lokaty 2-miesięcznej na 7 proc. w Expanderze, to możliwe? Zna ktoś ten produkt?
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 12:23
Sama właśnie doczytałam o co w tym wszystkim chodzi. Jest tam taki myk,ze jedynie 30% może być przeznaczone na lokatę 7% ale reszta jest przeznaczana na strukturę, która niestety ale może nie przynieść dobrego zysku. Trwa ona aż 3 lata. Tak więc decydując się na to musisz liczyć się z zamrożeniem kapitalu na tak długi okres.
Zastanawia mnie jeszcze czy na takiej strukturze można stracić? Czy nie ma się czego obawiać ?
Cytuj
rafalkowalik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 13:08
Jasne, że można. Ale jakas ochrona kapitału musi być. Może np. 90 proc. doczytaj. A z ta reklamą to trochę przegięli, zwyczajne kłamstwo.
Cytuj
gryzli

Niezarejestrowani

21.7.2015 14:07
tez to widziałm i jakos nie chciało mi się wierzyć w te 7 proc. I miałem racje jak sie okazuje :D
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 15:45
W tej chwili taki procent wyłącznie na lokatach strukturyzowanych. Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować to powinien być pewien, że rozumie warunki tego w co inwestuje i na jakich zasadach.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 11:10
Tak sie zastanawiam czy rzeczywiście mozna na takiej lokacie zarobić czy nie... Niby zysk ze struktury był spory na ostatnio rok bo aż 15%. Ale ta struktura jest znacznie dłuższa. Na ponad 3 lata a jednak nie wiadomo jak to będzie. Czy będzie zysk czy nie. Może jednak lepiej jest inwestować w tradycyjne fundusze?Na przykład pieniężne?
Cytuj
Kaska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 11:40
Grzegorz Woźniak napisał
W tej chwili taki procent wyłącznie na lokatach strukturyzowanych. Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować to powinien być pewien, że rozumie warunki tego w co inwestuje i na jakich zasadach.
Mysli Pan,że opłaca się tak ryzykować?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 9:46
Moze ryzyko nie jest duże, bo jest wspomniana wyzej ochorna. Ale inwestowac teraz kase na 3 lata to troche glupota. Wszyscy czekaja na wzrost oprocentowań.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 12:31
To w końcu to jest lokata czy nie jest to lokata? Mi osobiscie lokata kojarzy się z czymś pewnym. Że wpłacamy tam pieniądze.Wiemy rownież ile dostaniemy jak się lokata zakończy i pozostaje jedynie czekać.
Na jakich zasadach działa ta struktura ? Czy są to fundusze inwestycyjne? 15% w rok to bardzo dużo i raczej większość funduszy nie daje takiego dużego zysku...
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
lily

Niezarejestrowani

23.7.2015 12:40
To jest polisa strukturyzowana. Zupełna egzotyka, ale na ofercie jest napisane jak wół, że to lokata.
Cytuj
Odpowiedź