• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

BGŻ Optima lokaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:26
Mam do zainwestowania ok. 20 tys. zł. , ostatnio słyszałem ze w BGZ Optima mają bardzo interesującą .W skali roku 4 % dla nowych klientów oraz dają gwarancję naliczenia odsetek w razie zerwania umowy . Czy słyszeliście o takiej lokacie jak to się ma , czy to jest prawdą że jak nie dotrzymam terminu i tak dostane należne odsetki ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 11:08
Rysiek napisał
Mam do zainwestowania ok. 20 tys. zł. , ostatnio słyszałem ze w BGZ Optima mają bardzo interesującą .W skali roku 4 % dla nowych klientów oraz dają gwarancję naliczenia odsetek w razie zerwania umowy . Czy słyszeliście o takiej lokacie jak to się ma , czy to jest prawdą że jak nie dotrzymam terminu i tak dostane należne odsetki ?
To prawda, jeżeli zerwie Pan lokatę nie traci Pan dotychczasowego zysku. Zapraszam: http://www.comperia.pl/forum/lokaty/430-zyskaj-podwojnie-lokata-4-bonus-80-zl.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:29
O kurde, to dla mnie nowość. Zazwyczaj jak zakładało się w banku lokatę to trzeba było dotrzymać umowy do końca. Na prawdę nie ponosi się żadnych kosztów za to ze zerwiemy z nimi umowę przed wcześnie? A jakie są warunki takiej lokaty? Myślicie że można wszystkie sprawy załatwić przez internet czy muszę isc do siedziby ?
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 23:25
dobra oferta, fajnie, że jest bank, który oferuje taką możliwość, to się bardzo opłaca wg mnie, w przypadku konieczności wypłaty nie robią problemów. W ogóle o tym banku coraz więcej dobrego słychać. Wydaje mi się, że wcześniej był dość neutralny na rynku, poszerza swoją ofertę i zachęca tym klientów. Oby tylko w tych umowach nie było jakichś niekorzystnych dla klientów niedopatrzeń.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 5:48
Oferta całkiem niezła:) Ja mam konto oszczędnościowe w Getin Banku i też nie narzekam. Przez rok udało mi się odłożyć całkiem sporo a mam zamiar te pieniądze cały czas trzymać na tym koncie.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 10:46
Fajnie, że można wypłacić pieniądze wcześniej, chociaż jestem ciekawa czy na prawdę nie będą robić problemów w razie czego z tego tytułu. Tez aktualnie rozglądam się za lokatą, więc może skuszę się własnie na ich ofertę. Jeśli chodzi o formalności, to racze wydaje mi się, że należy zgłosić się do siedziby jjak w większości banków.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 11:27
Kamila Bębenek napisał
Fajnie, że można wypłacić pieniądze wcześniej, chociaż jestem ciekawa czy na prawdę nie będą robić problemów w razie czego z tego tytułu. Tez aktualnie rozglądam się za lokatą, więc może skuszę się własnie na ich ofertę. Jeśli chodzi o formalności, to racze wydaje mi się, że należy zgłosić się do siedziby jjak w większości banków.
Z doświadczenia wiem, ze BGZ Optima daje duży luz jeśli chodzi o dysponowanie środkami. Ja sobie ostatnio założyłam zwykle konto oszczędnościowe przez internet, i przez kilka miesięcy tam zbytnio nie zaglądałem, patrze wczoraj a tu mi przybyło ponad 10 zł oprocentowania. Może i nie wielka kasa, ale zważywszy na to, że wszędzie tylko trzeba płacić za wszystko to mila odmiana.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:39
To ja mam konto w ING Banku Śląskim, też kilka miesięcy nie korzystałem, a przybyło mi tam może z 80 groszy... a na koncie mam wcale nie mało. Chyba muszę się rozejrzeć na rynku, wydawało mi się jak dotąd, że ING to bank idealny a tu taka niespodzianka, w sumie to niemiła, dla kogoś kto nie ma tam konta.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:43
exPERT napisał
To ja mam konto w ING Banku Śląskim, też kilka miesięcy nie korzystałem, a przybyło mi tam może z 80 groszy... a na koncie mam wcale nie mało. Chyba muszę się rozejrzeć na rynku, wydawało mi się jak dotąd, że ING to bank idealny a tu taka niespodzianka, w sumie to niemiła, dla kogoś kto nie ma tam konta.
Mowie Ci jak oszczednosciowe to tylko Optmia. Polecam serdecznie! Teraz sie zastanawiam tez nad lokata, bo inwestycje troche mnie przerazaja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:04
Ja tez jestem zadowolona z Optimy, fajnie mozna zyskac w zasadzie bez wysilku, tzn. jedyny wysilek to zalozyc sobie konto i czekac az kupka bedzie rosla :D
Cytuj
Odpowiedź