• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata online Skok Stefczyka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 13:28
Witam Szukam obecnie informacji na temat internetowej lokaty w skoku Stefczyka. Zainteresowała mnie oferta lokaty skokowej. Oprocentowanie wzrasta co kwartał. Od 1,9% w pierwszym kwartale do ponad 4% w 22 miesiącu oprocentowania. Na pierwszy rzut oka wydaje się to ciekawe. Czy warto jest zakładac tam lokatę? Suma 30 tys. złotych .Czy jednak szukać czegoś innego?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2015 14:21
W SKOKach masz gwarancje jak w banku, wiec możesz spokojnie brać. A 4 proc. to całkiem nieźle.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 20:27
henryka napisał
Witam Szukam obecnie informacji na temat internetowej lokaty w skoku Stefczyka. Zainteresowała mnie oferta lokaty skokowej. Oprocentowanie wzrasta co kwartał. Od 1,9% w pierwszym kwartale do ponad 4% w 22 miesiącu oprocentowania. Na pierwszy rzut oka wydaje się to ciekawe. Czy warto jest zakładac tam lokatę? Suma 30 tys. złotych .Czy jednak szukać czegoś innego?

Jak dokładnie nazywa się ta lokata? Ona jest progresywna? Najlepiej jakiś link poproszę.
Cytuj
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 11:35
Tomasz Paryz napisał
henryka napisał
Witam Szukam obecnie informacji na temat internetowej lokaty w skoku Stefczyka. Zainteresowała mnie oferta lokaty skokowej. Oprocentowanie wzrasta co kwartał. Od 1,9% w pierwszym kwartale do ponad 4% w 22 miesiącu oprocentowania. Na pierwszy rzut oka wydaje się to ciekawe. Czy warto jest zakładac tam lokatę? Suma 30 tys. złotych .Czy jednak szukać czegoś innego?

Jak dokładnie nazywa się ta lokata? Ona jest progresywna? Najlepiej jakiś link poproszę.


Nie wiem czy jest progresywna. Jest jedynie napisane,że jest to lokata skokowa
Tutaj masz informacje na ich stronie:
http://www.kasastefczyka.pl/klienci-indywidualni/lokaty/lokata-skokowa-2-kasa-stefczyka

Spodobało mi się również to ,że można wypłacić środki wraz z odsetkami po każdym możliwym kwartale lokaty. Tak więc człowiek nie jest tak bardzo związany jak w przypadku normalnej lokaty na przykład na rok czy na dwa lata.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 19:35
Wychodzi na to, że średnie oprocentowanie tej lokaty dla całego okresu wyniesie ok. 3,2% w skali roku. Lokata na dwa lata to jednak za dużo.
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:41
Tomasz Paryz napisał
Wychodzi na to, że średnie oprocentowanie tej lokaty dla całego okresu wyniesie ok. 3,2% w skali roku. Lokata na dwa lata to jednak za dużo.
Ale skoro można co kwartał wypłacać to nie jest chyba tak źle?
Cytuj
Odpowiedź