• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Problem z zamknięciem konta w w mbank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tobekb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 12:18
Obecnie posiadam konto w mbanku. Wprawdzie nie generuje żadnych opłat ale nie korzystam z niego tak więc chciałbym je zamknąć ( bo jeszcze wprowadzą jakieś opłaty i po co mi to). Wybrałem się do ich placówki. Powiedzieli ,że trzeba czekać. Musiałem napisać czemu chcę zamknąć konto. Dzisiaj zaglądam i konto nadal jest. Zadzwoniłem znowu do nich i powiedzieli mi,że mogą mnie umówić na... 10 w czwartek ale przecież wtedy będę w pracy. Co robić?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 16:03
To nie tylko w mBanku tak robią. Chcą Cie zniechęcić. Ja tak miałem w PKO BP i sobie darowałem. Idz do oddziału, zanieś im wniosek i juz. A tam przypadkiem nie mozna zreszta zamknąć online. Wysyłając i wymówienie. Po 30 dniach powinno byc zamknięte.
Cytuj
kskd

Niezarejestrowani

7.7.2015 16:17
Zwykli oszuści, ale już ie raz słyszałem, że tak w różnych bankach robią.
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 8:26
Ja raz zamykałem w życiu konto, w Alior banku i żadnych problemów mi nie robili. Chwilę to trwało, ale jak raz poszedłem to wtedy zamknęli, dostałem papierek, że zamknęli i nawet nie sprawdzałem, czy da się jeszcze zalogować, bo i po co?
Czyżby w Aliorze była rzeczywiście inna kultura, jak mówią w reklamach?
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 9:59
Niekoniecznie, ja w CA tez zamknęłam od razu, bez problemowo. TO raczej nie kwestia banku, tylko trafiliście na słaba obsługę. Moze by małą skargę wystosować?
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 11:45
też ostatnio zamykałam konto w mbanku ale nie było problemów.
po pierwsze zadzwoniłam na infolinię, tam złożyłam dyspozycję zamknięcia konta, konsultant wygenerował mi wniosek, który pobrałam z serwisu transakcyjnego i odesłać do banku. trwało to 30 dni ale się udało.
Przy zamykaniu konta firmowego, poszłam do placówki i pracownik na miejscu wypełnił mi wniosek i wysłał poprzez ich pocztę wewnętrzną.
Proponuję iść jeszcze raz do ich placówki i spróbować ponownie, być może u innego pracownika
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 12:29
RObią problemy z zamykaniem kont, bo to na target, tzn. na wyniki im wplywa. Idz, a jak sie nie da znow to poproś z kierownikiem:D
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 10:20
I co, udało sie zamknąć?
Cytuj
agata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 13:24
Ja troche tego nie rozumiem, zamykałam niedawno w Pekao SA i było bez problemów. Co prawda miesiąc trzeba odczekać, ale takie sa procedury.
Cytuj
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 15:32
A czy w bankach działają podobnie jak u operatorów telefonicznych? TZn. jak chcesz zamknąć konto to ci proponują jakieś lepsze warunki albo coś?
Ja jeszcze nigdy nie zamykałam, ale się zastanawiam, czy nie przeprowadzić takiej akcji, że niby nie podobają mi się opłaty za kartę i chcę zamknąć, to może by mi coś obniżyli?
Cytuj
Odpowiedź