• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zyskaj podwójnie! Lokata 4% + bonus 80 zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 13:45
Jeżeli poszukują Państwo możliwości ulokowania swoich środków krótkoterminowo to mamy pewną propozycję.
Przeanalizowaliśmy warunki na rynku lokat 3-miesięcznych. Najlepsza okazała się Lokata Bezkarna BGŻ Optima, dostępna tylko teraz w świetnej promocji Comperia Bonus.
Możecie Państwo zyskać 4 proc. plus Bonus w postaci 80 zł. Zysk jest, więc podwójny. Co ważne ulokować można nawet 20000 zł, a depozyt zakładamy całkowicie on-line oszczędzając tym samym czas.Dzięki naszym narzędziom z łatwością policzą Państwo finalny zysk z lokaty.
Zapraszamy na stronę promocji Comperia Bonus.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 14:15
Oo bardzo fajna promocja, kiedys miałam lokate w BGZ Optima i musze powiedziec, że niezle zarobiłam, a teraz jeszcze prezent mozna dostać, moze się skusze :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.6.2014 14:24
jagoda napisał
Oo bardzo fajna promocja, kiedys miałam lokate w BGZ Optima i musze powiedziec, że niezle zarobiłam, a teraz jeszcze prezent mozna dostać, moze się skusze :)


a rozwiązałaś umowe tamtą? bo to tylko dla nowych klientów BGŻOPtima.

zresztą do kiedy to jest, ta promocja ? (czekam na kase)
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 14:44
A faktycznie. Szkoda. To nic, polece znajomym oferte, moze akurat ktos skorzysta :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.6.2014 14:46
Znalazłem w regulaminie, że promocja trwa od dnia 26 maja do 30 czerwca 2014 r.;także jest jeszcze chwilka na zastanowienie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.6.2014 15:10
Gość napisał
Znalazłem w regulaminie, że promocja trwa od dnia 26 maja do 30 czerwca 2014 r.;także jest jeszcze chwilka na zastanowienie :)


a kiedy wypłacą ten bonus ? - on jest większy niż odsetki wypracowane z tej lokaty..
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 15:16
Gość napisał
Gość napisał
Znalazłem w regulaminie, że promocja trwa od dnia 26 maja do 30 czerwca 2014 r.;także jest jeszcze chwilka na zastanowienie :)


a kiedy wypłacą ten bonus ? - on jest większy niż odsetki wypracowane z tej lokaty..
Zależy jaka kwota zostanie ulokowana. Proszę skorzystać z naszego narzędzia i obliczyć sobie zysk.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 15:07
To faktycznie niezła opcja, co prawda założyłem na 4, 5 proc. ale te 80 zł bardziej by sie opłacało. Mogłem chwilę poczekać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:05
Ja zakładam, i tak wyższego oprocentowania niż 4 proc. nie znajde, a 80 zł to duzo kasy. Zwłaszcza, ze na odsetkach nie zarobie tyle na pewno.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 16:43
O ile dobrze zrozumiałam, na koncie BGŻ muszę zostawić saldo w wysokości 1000 zł oprócz kwoty lokaty, aby uzyskać ten bonus 80zł ?
Cytuj
Odpowiedź