• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto bankowe dla studenta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
agata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 13:25
300zł karta to nie jest jakiś duży wymóg. Teraz prawie nikt nie płaci gotówką to spokojnie można to spełnić.
Cytuj
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 15:29
Ja nie robię tylu karta i dla mnie to już jest problem, więc proszę nie mówić, że wszyscy. A już tym bardziej, jak byłam na studiach, to tyle nie robiłam, jakby nie patrzeć w kserach terminali nie było, do barów też nikt z kartą nie chodził (ja się zawsze bałam, że zgubię albo ukradną), podobnie bilety w busach opłacało się gotówką. Może jak ktoś prowadzi inny tryb życia, to dla niego taka kwota to nic.
Obecnie też wiele produktów spożywczych kupuję albo na wsi od rolnika, albo na bazarku, więc 300 złotych raz mam obrotu kartą, a raz nie. Więc rozumiem, że dla takich osób jak ja żaden bank nie ma oferty?
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:44
Bo bank na czymś musi zarabiać, nie da ot tak darmowego konta. To im sie nie opłaci.
Cytuj
jaitylkoja

Niezarejestrowani

20.7.2015 11:10
achodak napisał
Bo bank na czymś musi zarabiać, nie da ot tak darmowego konta. To im sie nie opłaci.
Studentom dadza, bo to grupa rokująca na przyszłość.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2015 15:34
jaitylkoja napisał
achodak napisał
Bo bank na czymś musi zarabiać, nie da ot tak darmowego konta. To im sie nie opłaci.
Studentom dadza, bo to grupa rokująca na przyszłość.


Niestety nawet dla nas, studentów, są wszędzie stawiane jakieś wymogi. % lat temu, gdy zaczynałem studia to z racji przynależności do braci studenckiej miałem możliwość założyć w Aliorbanku bezpłatne konto. Tyle tylko, że wówczas większość to były darmowe konta. I to absolutnie darmowe, bo nie było żadnych wymogów, typu 300 złotych obrotu kartą. Tylko, że po roku dowalili mi takie opłaty, chyba z 12 złotych, że czym prędzej się stamtąd wyniosłem.
Obecnie mam w mbanku konto aquariuss i muszę zrobić obrót 200 złotych i wtedy mam darmowe nadal. Jakoś nie spotkałem całkowicie darmowego, nawet dla studentów. Chyba takie mamy obecnie czasy?
Cytuj
zenek

Niezarejestrowani

21.7.2015 14:04
Łuki napisał
jaitylkoja napisał
achodak napisał
Bo bank na czymś musi zarabiać, nie da ot tak darmowego konta. To im sie nie opłaci.
Studentom dadza, bo to grupa rokująca na przyszłość.


Niestety nawet dla nas, studentów, są wszędzie stawiane jakieś wymogi. % lat temu, gdy zaczynałem studia to z racji przynależności do braci studenckiej miałem możliwość założyć w Aliorbanku bezpłatne konto. Tyle tylko, że wówczas większość to były darmowe konta. I to absolutnie darmowe, bo nie było żadnych wymogów, typu 300 złotych obrotu kartą. Tylko, że po roku dowalili mi takie opłaty, chyba z 12 złotych, że czym prędzej się stamtąd wyniosłem.
Obecnie mam w mbanku konto aquariuss i muszę zrobić obrót 200 złotych i wtedy mam darmowe nadal. Jakoś nie spotkałem całkowicie darmowego, nawet dla studentów. Chyba takie mamy obecnie czasy?
Ale jakto, podnieśli opłatę?
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 15:50
Ostatnio całkowicie darmowy był Alior Sync, ale po zmianie na T-mobile trzeba płacić za kartę.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Kaska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 11:41
Grzegorz Woźniak napisał
Ostatnio całkowicie darmowy był Alior Sync, ale po zmianie na T-mobile trzeba płacić za kartę.
No właśnie, prędzej czy później się upomną.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 16:55
Piszecie, że wymóg płatności kartą w wysokości 300zł jest niski, jednak wiele osób nie płaci wcale kartą, ponieważ jest przyzwyczajona do gotówki (wbrew pozorom nie tylko starsi). Płacąc gotówką łatwiej jest oszczędzać i odczuwać wydawane kwoty.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.7.2015 17:04
jestem przeciwnego zdania, znacznie łatwiej kontrolować wydatki właśnie płacąc kartą

każdą operację widzę na wyciągu bankowym czyli wiem gdzie i ile wydałem

a jak wypłacę pieniądze z bankomatu (robię to b.rzadko) to gotówka się szybko rozejdzie i po kilku tygodniach operacja "wypłata 200 zł" tak naprawdę nic mi nie mówi

dlatego każdą operację >1 zł wykonuję kartą płatniczą
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź