• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wajcha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 20:30
Witam, czeka mnie założenie pierwszego w życiu konta osobistego i nie mam pojęcia w jakim banku było by to najlepiej zrobić. Najważniejsze dla mnie jest żeby konto posiadało darmowy lub możliwie najtańszy cashback. Poza tym dobrze by było żeby prowadzenie było jak najtańsze przy obrocie około 1000zł miesięcznie, ale braku stałego dochodu (nie wiem czy banki to uwzgędniają, że nie pracuje?)
Cytuj
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 13:27
T-mobile ma teraz dobre, i darmowe praktycznie konto. Wystarczy karta placic miesiecznie chyba 200 zł, co nie jest duzym wymaganiem. Wszystko zalozysz online.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 15:02
Prowadzenie konta zazwyczaj jest darmowe. Ponosisz opłatę za kartę debetową, chyba że spełnisz wymagane przez konkretny bank warunki. Poznaj ranking kont osobistych i wybierz optymalną ofertę. Ranking.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2015 12:23
Jeśli robisz obrót kartą na 1000 zł miesięcznie to praktycznie w żadnym banku nie naliczą Ci opłaty za kartę (chyba, że tam, gdzie jest ona stała jak np. Raiffeisen). Jeśli liczysz w tym przelewy to banki na to nie patrzą, liczy się obrót kartą. Oprócz tego niektóre banki, aby znieść opłaty wymagają stałych wpływów na konto - bez obaw więcej jest takich, którym tego nie trzeba :)

Coś Ci polecimy :) Potrzeba cashbacku wynika z tego, że nie masz żadnych bankomatów w okolicy? Ile masz lat? Zamierzasz używać poleceń zapłaty/zleceń stałych?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 13:10
Są jeszcze w ogole jakieś konta z cashbackiem? Podobno to powycofywali.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 13:37
EdwardKowal napisał
Są jeszcze w ogole jakieś konta z cashbackiem? Podobno to powycofywali.
Chyba pomylilo Ci się z moneybackiem. Cashabck jest wtedy, gdy możesz w rożnych miejscach wypłacać pieniądze, np. w sklepie.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:07
A tak apropos sa jeszcze jakies konta z moneybackiem?
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:31
izoldakrawczyk napisał
A tak apropos sa jeszcze jakies konta z moneybackiem?
Alior Bank, Konto Rozsądne - zwrot 3% zakupów w sklepach spożywczych; Bank BPH, Konto Lubię to!- 3% od transakcji kartą. Jest ich kilka.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:10
Macie któreś z tych kont z moneybackiem?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2015 14:27
3 proc. za zakupy w spożywczakach...no nie wiem czy to warto sobie tym głowę zawracać.
Cytuj
Odpowiedź