• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto oszczędnościowe w Smart Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2015 15:51
vasyl napisał
Jest jeszcze ta lokata Happy, tez na 5%, a przynajmniej ta wyszukiwarka comperii takie pokazuje. Jak to oprocentowanie się ma do innych warunków i opłat, to już inna sprawa. Ale na 5% są, tyle że większość ma jednak niższe oprocentowanie.
Ale czy naprawdę to oprocentowanie jest tutaj najważniejsze?
Myślę, że powinno się też na inne kwestie patrzeć przy wyborze lokaty.
No pewnie, wazny jest i okres na jaki sie ja zakłąda. Dla mnie najwazniejsze jest czy trzeba zakłdać konto czy nie. Bo jesli trzeba i jeszcze sa opłaty to nigdy sie na takie cos nie zdecyduje.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 16:20
Happy ma 4%
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 16:48
Finansolog napisał
Happy ma 4%


Rzeczywiście, teraz sprawdziłem i jest na 4%, ale w takim małym okienku pokazuje się, że 5%, pewnie jakiś błąd na stronie.
Wrzuciłbym print screena, ale się nie da.
Ale chyba i tak jest to dobra oferta, bo bez konta, szkoda, że tylko dla nowych klientów.
To chyba obecnie nawet najatrakcyjniejsza lokata?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 10:58
vasyl napisał
Finansolog napisał
Happy ma 4%


Rzeczywiście, teraz sprawdziłem i jest na 4%, ale w takim małym okienku pokazuje się, że 5%, pewnie jakiś błąd na stronie.
Wrzuciłbym print screena, ale się nie da.
Ale chyba i tak jest to dobra oferta, bo bez konta, szkoda, że tylko dla nowych klientów.
To chyba obecnie nawet najatrakcyjniejsza lokata?
No jest ta w db na 5 proc. jak juz ktos tu pisał.
Cytuj
Alina

Niezarejestrowani

29.8.2015 16:33
weszłam na stonę banku smart dedykowaną lokatom - smartlokaty.pl mega dużo do wyboru - i dla starych i nowych. Wydają sie atrakcyjne 3,5 na start. cicałbym przelać, ale się jeszcze zastanawiam. co myślicie?
Cytuj
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 14:19
Alina napisał
weszłam na stonę banku smart dedykowaną lokatom - smartlokaty.pl mega dużo do wyboru - i dla starych i nowych. Wydają sie atrakcyjne 3,5 na start. cicałbym przelać, ale się jeszcze zastanawiam. co myślicie?


3,5% to obecnie dużo. I jak nie trzeba do tego konta zakładać?
Choć chyba nawet gdyby było trzeba, to akurat w smart banku jest darmowe, więc nie sądzę, ze by to był jakiś większy problem. W każdym razie na pewno nie dla mnie, gdybym tylko miała co przelać.
na razie jednak oszczędności się skończyły i poszły na co innego, więc problem wyboru lokat mam na razie z głowy.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 23:07
Banki i lokaty. Najgorsza opcja jaką można przyjąć, aby włożyć całe oszczędności. 3,5%? to jest przecież kpina, a nie "najlepsza" oferta.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 8:56
Daniel napisał
Banki i lokaty. Najgorsza opcja jaką można przyjąć, aby włożyć całe oszczędności. 3,5%? to jest przecież kpina, a nie "najlepsza" oferta.


Najlepsza spośród wszystkich dostępnych. Choć w tym momencie są też jakieś na 5%.
A jeśli nie do banku, to niby gdzie? Tu jest najbezpieczniej. Chyba nie radzi pan oddawać oszczędności do piramidowych firm, typu Amber Gold? Wszyscy widzieli, jak to się skończyło.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 11:37
jadwig napisał

Najlepsza spośród wszystkich dostępnych. Choć w tym momencie są też jakieś na 5%.
A jeśli nie do banku, to niby gdzie? Tu jest najbezpieczniej. Chyba nie radzi pan oddawać oszczędności do piramidowych firm, typu Amber Gold? Wszyscy widzieli, jak to się skończyło.


Jeżeli ktoś lokuje oszczędności w firmę, gdzie stopa zwrotu miesięcznego to około 14% (odbiegając od panujących realiów) to oczywiste jest, że wcześniej czy później to walnie. To, że to był przekręt na miarę filmu w USA to muszę się zgodzić, ale w amber goldzie ludzi zgubiła chciwość i naiwność - bo Pan w krawacie ładnie pachnący mówi, że to najlepsza oferta na rynku. Mój przyjaciel tam stracił około 80 tysięcy, mimo iż mu to odradzałem, a pakował tam 100% swoich oszczędności i czemu nie słuchał, bo tak jak to zawsze jest "ja" wiem najlepiej.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 12:46
każdy zawsze pięknie opowiada i zachwala. A ludzie się nabierają, bo nawet najwięksi sceptycy mogą wymięknąć przy odpowiednio dobranych argumentach i sile manipulacji.
Sam na szczęście się w to nie pakowałem, bo nie miałem z czym, ale kto wie, co by było, gdybym miał oszczędności?
Tak niestety działa brak odpowiedniej wiedzy i dlatego powinni uczyć ekonomii w szkołach.
Swoją drogą, to czy ta sprawa z Amber Gold się zakończyła i ludzie odzyskali choć część swoich pieniędzy?
Cytuj
Odpowiedź