• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tajemnica bankowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 10:07
Czym jest tajemnica bankowa? Jakich informacji i w jakich sytuacjach bank nie może ujawniać? O tym tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 11:01
Niestety ale obecnie w Polsce nie ma żadnej tajemnicy bankowej. Wychodzi na to,że wystarczy jedynie podejrzenie o popełnienie oszustwa skarbowego i już us moze sobie sprawdzić wszystkie nasze konta bankowe, wszystkie nasze przelewy.

Zastanawia mnie obecnie jaki kraj ma rzeczywiście prawdziwą tajemnicę bankową. Słyszałam,że już nawet w Szwajcarii nie jest tak wesoło jak kiedyś.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 7:51
No jeśli jest podejrzenie to trzeba to sprawdzić. Nie wyobrażam sobie,żeby bylo inaczej. Jeśli ktoś jest prawym obywatelem to nie ma się o co martwic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 15:08
Jednak nasze pieniądze powinny byc w banku w pelni bezpieczne. bez wyjątków, np. ze względu na jakieś donosy czy podejrzenia.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 15:39
Wszystko zależy od tego, jakie zagrożenie i o co jesteśmy oskarżeni. W Europie i tak chyba nie jest to aż tak rozpowszechnione, jak w Stanach, gdzie każdy może wiedzieć wszystko o każdym, bo wola poczucie bezpieczeństwa od wolności.
Dla mnie nie ma znaczenia, czy mam coś na sumieniu czy nie, ja bym chciała, żeby bez prawomocnego wyroku sadu nikt mi nigdzie nie zaglądał. Ale tego się pewnie nie da osiągnąć w tym kraju.
Cytuj
Odpowiedź