• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

lokaty internetowe nie zawsze wyżej oprocentowane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 10:04
Czy lokaty internetowe są zawsze wyżej oprocentowane niż te zakładane stacjonarnie? Przejrzeliśmy kilka ofert baków. Oto co ustaliliśmy :).
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 10:59
Ciekawe porównanie.Wynika z niego ,że jest jednak rozróżnienie na lokaty zakładane w odziale a zakładane przez internet. Do tej pory wydawało mi sie,że oferta jest taka sama tutaj i tutaj. Wychodzi na to,że tak jednak nie jest.
Dziwi mnie to trochę. Czy aby dla banku nie jest wygodniej,że ktoś zakłada lokatę przez internet? Jest to szybsze, nie muszą zatrudniać pracowników do zakładania lokaty. Szczególnie jak ma się już konto w danym banku.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 11:23
nie ma reguły, wiele zależy od polityki banku

czasem chce klienta ściągnąć do placówki, lokata jest tylko "wabikiem", klient ma założyć konto, skorzystać z kredytu itp... usług, jak sobie założy sam przez internet to z nikim nie porozmawia
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 7:49
Zawsze myślałem, że internetowe sa lepiej oprocentowane, ale jak widać nie ma reguły. Trzeba polować na najlepsze
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 15:09
Jak widać wszytsko zalezy od banku i konkretnej promocji, chociaz mi sie wydaje ze jednak lepsze sa lokaty online.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 15:37
Mnie ciekawi, czy na stronie banku jest napisane, że jeśli przejdziemy się do oddziału, to dostaniemy więcej. Jeśli bank chce ściągnąć ludzi do placówki, to powinien ich o takich rzeczach informować chyba. Ja zwykle jak czegoś szukam przez internet i nie zobaczę, że bardziej mi się opłaci w inny sposób, to nie idę nigdzie. Może tu chodzi o coś innego, bo w umowach zawieranych w oddziale ludzie tak dokładnie wszystkiego nie studiują, bo nie chcą zabierać pracownikom czasu?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 13:29
placówka-doradca i internet to są różne kanały sprzedaży

jeżeli oferta w placówce jest korzystna wtedy doradcy dzwonią do swoich klientów z propozycją, ale to nie oznacza, że jest ona kierowana tylko do "starych" klientów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 9:43
smay napisał
Mnie ciekawi, czy na stronie banku jest napisane, że jeśli przejdziemy się do oddziału, to dostaniemy więcej. Jeśli bank chce ściągnąć ludzi do placówki, to powinien ich o takich rzeczach informować chyba. Ja zwykle jak czegoś szukam przez internet i nie zobaczę, że bardziej mi się opłaci w inny sposób, to nie idę nigdzie. Może tu chodzi o coś innego, bo w umowach zawieranych w oddziale ludzie tak dokładnie wszystkiego nie studiują, bo nie chcą zabierać pracownikom czasu?
Kto nie studiuje, ten nie studiuje ;p Dlaczego niby chcieliby ludzi oszukiwac, z reguły online sa tansze, bo sa tansze w obsłudze. Prosta zależność.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2015 10:32
robert napisał
smay napisał
Mnie ciekawi, czy na stronie banku jest napisane, że jeśli przejdziemy się do oddziału, to dostaniemy więcej. Jeśli bank chce ściągnąć ludzi do placówki, to powinien ich o takich rzeczach informować chyba. Ja zwykle jak czegoś szukam przez internet i nie zobaczę, że bardziej mi się opłaci w inny sposób, to nie idę nigdzie. Może tu chodzi o coś innego, bo w umowach zawieranych w oddziale ludzie tak dokładnie wszystkiego nie studiują, bo nie chcą zabierać pracownikom czasu?
Kto nie studiuje, ten nie studiuje ;p Dlaczego niby chcieliby ludzi oszukiwac, z reguły online sa tansze, bo sa tansze w obsłudze. Prosta zależność.
Ale jednak jest wiele promocyjnych ofert stacjonarnych, ktore sa lepiej oprocentowane. trzeba trzymać reke na pulsie
Cytuj
Odpowiedź