• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Zakładać teraz czy jeszcze poczekać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 9:37
Mam odłożone 8 tysięcy złotych i zastanawiam się, czy nie włożyć tego na jakąś lokatę. Problem w tym, że te obecne teraz na rynku nie należą chyba do najlepszych. Zastanawiam się, czy jest sens czekać do czerwca, czy jest jakaś szansa, że w czerwcu banki zaproponują nieco lepsze warunki?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 9:40
Wrzucasz na lokatę Happy w Ideabanku, albo Bezkarną w BGŻ na 3 miesiące (4% w skali roku) i czekasz czy będzie coś lepszego czy nie. Te lokaty wyróżniają się tym, że możesz zamknąć je w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych do tego dnia odsetek.

PS: Mogę pomóc w założeniu
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 12:07
O, dziękuję za pomysł. A one czymś się różnią czy wszystko jedno, którą założyć?
A założenie lokaty jest takie trudne, że potrzeba pomocy doradcy? :)
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 12:44
nastor napisał
O, dziękuję za pomysł. A one czymś się różnią czy wszystko jedno, którą założyć?

Właśnie sprawdziłem i wczoraj zmienił się regulamin lokaty Happy. Nie można już zamknąć lokaty bez utraty odsetek, także pozostaje Lokata Bezkarna w BGŻoptima.

nastor napisał
A założenie lokaty jest takie trudne, że potrzeba pomocy doradcy? :)

Rola doradcza jest pełniona właśnie teraz :P Ogólnie nie jest trudne, ale niektórzy mają wątpliwości odnośnie poszczególnych pól w formularzu. Głównie chodzi o to, że doradcy zarabiają tylko w momencie wypełnienia formularza/sprzedaży produktu. Dla klienta nie ma różnicy w cenie ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 13:58
Załozenie lokaty to ogólnie bułka z masłem. Sam ostatnio zakładałem w Getin banku. Dosłownie 10 minut rozmowy z konsultantem oraz potem spotkanie z kurierem.
A jak masz konto w danym banku to zajmuje Ci to dosłownie jakieś 2 minuty.

Sam jestem zdania,że warto jest założyć lokatę teraz. Szczególnie,że chroni Twoje pieniądze przed inflacją.
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 10:55
Cezary napisał
Załozenie lokaty to ogólnie bułka z masłem. Sam ostatnio zakładałem w Getin banku. Dosłownie 10 minut rozmowy z konsultantem oraz potem spotkanie z kurierem.
A jak masz konto w danym banku to zajmuje Ci to dosłownie jakieś 2 minuty.

Sam jestem zdania,że warto jest założyć lokatę teraz. Szczególnie,że chroni Twoje pieniądze przed inflacją.
A jakie teraz oprocentowanie w Getinie? Musiales zakładac konto czy juz masz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2015 10:25
W Gettinie Lokata na Start, na 2 miesiące, oprocentowanie 3,5 proc. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2015 13:29
Gość napisał
W Gettinie Lokata na Start, na 2 miesiące, oprocentowanie 3,5 proc. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł.
3,5 proc. to juz jakies opcoentowanie, ale happy jest na 4 proc., wiec lepiej i wyzej. Zreszta ta w Getinie jest do ograniczonej grupy osob.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 14:58
A ta lokata happy jest jeszcze dostępna? Jaka tam jest minimalna kwota wpłaty?
Też się właśnie za czymś rozglądam odpowiednim, ale trochę tego jest, więc trudno wybrać najlepszą opcję.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2015 15:32
ElżbietaMaj napisał
A ta lokata happy jest jeszcze dostępna? Jaka tam jest minimalna kwota wpłaty?
Też się właśnie za czymś rozglądam odpowiednim, ale trochę tego jest, więc trudno wybrać najlepszą opcję.

Jest. Minimum 1000 zł, maks. 10 000 zł
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź