• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można zarobić 10% miesi

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Francuzik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:05
Witam
Jestem początkującym inwestorem (raczej amatorem :-) ).
Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwe aby miesięcznie zarobić 10% na czysto, grając tylko na spółkach wig20?
Ile mniej więcej potrzeba przygotować sobie gotówki aby zarobić na miesiąc, oczywiście już na czysto około 2000-2500?
Pozdrawiam
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:00
To zależy w co i jak chcesz inwestować. Masz różne formy inwestycji. Ale jeżeli interesuje cię stały dochód to radzę skontaktować się z firmą która cię interesuje i popytaj ich o "Akcje uprzywilejowane". Wtedy możesz wynegocjować stały przychód miesięczny, tyle ze prawdopodobnie musiałbyś trochę majątku mieć na inwestycje.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:21
Można, ale można również stracić 30%, tak więc nie jest to proste. Jeśli dysponujesz kapitałem i interesują cię poważne inwestycje to polecam kontakt z firmą Jartom. Z ich pomocą kupisz magazyny, które pozwolą zarobić w skali roku kilkadziesiąt procent. Ale wiadomo ze każda inwestycja to ryzyko, co do tego jestem pewien.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:34
Wszystko zależy od Ciebie i Twoich umiejętności inwestycyjnych. Ile musisz miec kapitału to juz sam sobie możesz obliczyć znając swoje umiejętności i wiedza ile średnio procent zysku potrafisz wygenerować w jeden miesiąc.
Jeżeli jesteś początkującym inwestorem to na Twoim miejscu nie napalałbym sie na pomysł życia z samego inwestowania. Na to przyjdzie jeszcze czas. Musisz być cierpliwy.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:39
Ja bym się nie odważyła grać na giełdzie. Co z tego, że kilka razy zarobisz te 10% skoro może się tak zdarzyć, że nagle stracisz wszystko. Taka gra strasznie wciąga i ludzie często tracą swoje majątki. Jeśli chcesz grać o graj, ale lepiej skonsultuj to z kimś kto się na tym zna.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:47
Myślę, że ze spokojem możesz zarobić te 10%. Musisz jednak miec jakieś pojęcie o grze na giełdzie. Jeśli jesteś amatorem to ja bym nie ryzykował, bo możesz dużo stracić. Lepiej zgłoś się do jakiejś firmy, która Tobą pokieruje i pomoże zainwestować pieniądze.
Cytuj
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:25
Jeżeli masz tylko trochę pojęcia to czemu nie spróbować .Być może grając uzyskasz pożądane dochody .Ale w twoim przypadku zasięgnął bym więcej opinii i informacji na temat gry na giełdzie ,bo można w bardzo krótkim czasie wszystko stracić .
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:28
Wszystko można - zależy co ty potrafisz, jakie masz doświadczenie i umiejętności. Z giełdy w pierwszym miesiącu wyciągnąłem ponad 2 tysiące dolarów, ale inwestowałem kasą Maximus Trading. To oni zorganizowali szkolenia, a teraz po spełnieniu zadania testowego jestem już u nich traderem. Z tego normalnie można żyć
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:52
Na początku na pewno jest trudno zarobić samemu .Albo jako nowicjusz, skorzystaj z usług nie brokera od razu . On na pewno wprowadzi cie w tajniki i po jakimś czasie ogarniesz wszystko.Bo sam na pewno nie dasz rady i możesz dużo stracić ,pomyśl nad tym .
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:08
Jeśli nie boisz się ryzyka i znasz się trochę na giełdzie to myślę, że śmiało możesz zacząć grać. Myślę, że z czasem zaczniesz na tym zarabiać ładne pieniądze. Mój znajomy miesięcznie potrafi wyciągnąć 10 tysięcy złotych. Zazdroszczę mu tej pracy ale sama jakoś nie mam odwagi w to wejść.
Cytuj
Odpowiedź