• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bezpłatne konto

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2015 12:13
W jakim banku będziemy mogli założyć bezpłatne konto bez darmowych warunków? Posiadają Państwo takie? Tutaj nasze propozycje
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

28.4.2015 12:22
Nie ma bezpłatnych kont. Zawsze trzeba spełnić jakieś dodatkowe, wygórowane warunki.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2015 13:47
Gość napisał
Nie ma bezpłatnych kont.

Zgadza się, zawsze są jakieś opłaty. Jednak mianem bezpłatnego konta przyjęło się nazywać te które nie mają opłat za przelewy, bankomaty, utrzymanie karty i konta (czyli główne rzeczy z których zdecydowana większość wyłącznie korzysta).
Gość napisał
Zawsze trzeba spełnić jakieś dodatkowe, wygórowane warunki.

Bzdura. Co masz na myśli mówiąc "wygórowane warunki"?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 9:37
Czy nie większość obecnie dostępnych kont ma darmowe przelewy, utrzymanie i kartę?
Z tego, co wiem, to brakuje w zestawieniu konta internetowego z Alior banku, no i mBanku. W tym pierwszym jedyną opłatą było 10 złotych przy założeniu, a potem wszystko jest za darmo. W tym drugim warunkiem braku opłat za kartę jest zrealizowanie co miesiąc płatności tą kartą na określoną kwotę. W opisanych w artykule kontach jak widać też są różne warunki do spełnienia, więc nie rozumiem, czemu autor sobie wybrał akurat te banki. Zresztą tylko Deutsche bank jest mi znany.
Wypowiedź została zmieniona przez: Melior 4.5.2015 9:37
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 13:47
Przeciez nie da sie opisac wszytskich dostepnych kont, w dosc krotkim artykule. Wybrane sa przykładowe konta.
Cytuj
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 9:28
Obecnie banki rezygnują już z bezpłatnych kont bo normalnie im się to średnio opłaca. Obecnie oprocentowanie kredytów nie jest wysokie tak więc szukają innych sposobów pozyskania pieniędzy. Tym samym podnoszą opłaty

Czasami jednak warto jest dopłacić ponieważ w niektórych kontach ma się ciekawe usługi. Na przykład assistance.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2015 8:10
Są bezpłatne konta, ale trzeba spelniac warunki. Jesli to jest podstawowe konto, masz tam przelewy, płacisz karta to wiele jest takich ofert, ze za konto nie płacisz nic.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 11:22
No to dziwne ponieważ sam od prawie 7 lat mam jedno konto w mbanku i rzeczywiście jest ono bezpłatne. Jednego muszę dokonać - miesięcznie jakies 200-300 zł ( nie pamiętam dokładnie ile) płatności kartą co nie jest moim zdaniem żadną wygórowaną kwotą aby mieć absolutne zero opłat.

Ogólnie oferta jak na moje oko nie jest zła. Nie sądzicie?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 12:02
roczen napisał
No to dziwne ponieważ sam od prawie 7 lat mam jedno konto w mbanku i rzeczywiście jest ono bezpłatne. Jednego muszę dokonać - miesięcznie jakies 200-300 zł ( nie pamiętam dokładnie ile) płatności kartą co nie jest moim zdaniem żadną wygórowaną kwotą aby mieć absolutne zero opłat.

Ogólnie oferta jak na moje oko nie jest zła. Nie sądzicie?

Większość kont działa w ten sposób. Jednak nie jest to konto bezpłatne ponieważ musisz spełnić pewne warunki. Jeśli ktoś aktywnie korzysta z płatności kartą, przelewów, bankomatów to wiele kont będzie dla niego "bezpłatne" :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 12:41
Najlepiej mieć jedno konto i z niego regularnie korzystać. Wtedy robi sie i obrot karta jaki trzeba, i ilość przelewów i wszystko sie zgadza (przynajmniej ja tak mam:))
Cytuj
Odpowiedź