• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przelew na numer telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.4.2015 12:09
Czy korzystają Państwo z przelewów na numer telefonu? Okazuje się, że jest to coraz popularniejszy sposób dokonywania przelewów. Coraz więcej banków ma go w swojej ofercie. Ja przyznam, że nie korzystam, ale jakie było kilka miesięcy temu moje zdziwienie, gdy kolega mający przesłać mi kilkanaście złotych za bilet do kina zrobił to w kilka chwil na moj numer, a ja dostała smsa. Takie transakcje są na prawdę proste w obsłudze. Gdzie można z tego korzystać? tutaj
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

28.4.2015 12:20
To na prawdę fajna opcja, ale za mało jest promowana. Ja w mBanku korzystam, bo jest szybko i wygodnie, a znajomym zwykle chce przelać właśnie takie niewielkie kwoty, wiec czemu nie korzystać.
Cytuj
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 9:58
Zaraz zaraz ale na czym to dokładnie polega? Sam jeszcze nie korzystałem z takich nowinek. Czy konto jest podłączone do numeru telefonu? I kolega wysyłając pieniądze na numer pani wysłał je automatycznie na pani konto?
Czy jednak coś poplątałem?
Czy taką usługę oferuja obecnie wszystkie banki? Czy może jedynie część dopiero to u siebie wprowadza?
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 12:15
[quote author=Marzena Kazbieruk]Czy korzystają Państwo z przelewów na numer telefonu? Okazuje się, że jest to coraz popularniejszy sposób dokonywania przelewów. Gdzie można z tego korzystać? tutaj

Strona, którą pani podaje niestety nie działa, a też jestem ciekaw, jak taka usługa wygląda w praktyce. Ten kolega to doładował pani konto telefoniczne czy przelał pieniądze na rachunek, bo to też dla mnie niezrozumiałe? I co ma wspólnego numer telefonu z kontem bankowym? Ja mam konto w mbanku, ale o czymś takim nie słyszałem...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 13:41
Już działa z tego co widzę, można sobie poczytać:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.5.2015 14:47
Chodzi o to, ze on probi przelew na numer konta, nie potrzebuje miec twojego numeru rachunku. Ty dostajesz tego smsa i wspisujesz numer swojego konta, na ktore pieniadze trafia. To prosty mechanizm.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.5.2015 9:03
Ja tez mam konto w mBanku, a nie słyszałem o czyms takim. To ciekawe. Trzeba tylko zainstalować aplikacje w telefonie, tak?
Cytuj
Odpowiedź