• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Gdzie ulokować dużą kwotę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 13:26
Dostałam spadek, niemal 150 000 złotych. Boję się, że jeśli nie ulokuję porządnie tych pieniędzy, to niedługo się rozejdą. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie najlepiej je zainwestować, tak na 4-6 miesięcy, żebym nie mogła ich przez ten czas ruszyć i żeby były bezpieczne? Chodzi o to, że potrzebuję czasu, aby przemyśleć, na co przeznaczyć te środki, a w tym czasie, one mogłyby trochę popracować.
Cytuj
marcinknap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 13:29
W takim razie proponuję odłożyć je na lokatę. Jest to faktycznie spora kwota.Myślę,że warto będzie skontaktować się z Noble Bankiem. Zawsze mieli bardzo dobre oferty lokat dla takich pieniędzy ( myślę,że spokojnie uda się znaleźć lokatę na 3,5 do 4%).

Z tym,że zwykle proponuję założenie lokaty na dłużej. Na 12 miesięcy. To dla Ciebie za długo?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 16:30
Jeżeli nie lubisz ryzyka a pewność to - lokata lub obligacje. Możesz znaleźć lokaty w granicach ok. 4% lub więcej.

Jeżeli nie potrzebujesz tej gotówki w przeciągu następnych kilku lat - fundusze inwestycyjne, giełda.

Powiem Ci co ja zrobiłem - namówiłem żonę żeby zdecydowała się na otwarcie biznesu o którym od dawna marzyła. I po dwóch latach mogę stwierdzić że inwestycja wypaliła
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Gość

Niezarejestrowani

7.4.2015 16:56
Taki biznes to marzenie wielu. Ale chyba odwagi czasem brak. A w jakiej branzy ten biznes ?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 17:07
Okupiłem to kilkoma nie przespanymi nocami tłumacząc że będzie dobrze.
Trafiła się okazja zakupu siłowni a że żona jest masażystką to trochę podobna profesja. Jest to siłownia tylko dla kobiet a jak wiadomo w dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się, w szczególności wśród kobiet, o odchudzaniu, dbaniu o sylwetkę.

Kupiliśmy, wyremontowaliśmy, dokupiliśmy więcej sprzętu i jest OK
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Gość

Niezarejestrowani

8.4.2015 9:27
Dobry pomysł. Faktycznie teraz jest szał na siłownie, diety itd. Powodzenia w dalszej działalności w takim razie. Korzystali Państwo z jakiegoś dofinansowania?
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 10:55
Nie, własne środki.
Chcieliśmy ale jak przyszło do formalności to wymagano zabezpieczenia. Jedynie mamy leasing na sprzęt
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Gość

Niezarejestrowani

8.4.2015 11:02
No tak, niby tyle fundzuszy, ale jak co do czego to trzeba sobie samemu radzic.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 12:43
Własny biznes to jest bardzo dobre rozwiązanie, tyle tylko,że w obecnej chwili nie mam żadnego pomysłu. Czy może raczej pomysłów mam mnóstwo, tylko żaden nie przemyślany. Mąż próbuje wyciągnąć na samochód, syn na komputer, a córka na wakacje. A ja mam coraz słabszą wolę, żeby im odmawiać, a i sama widzę, że remont by się przydał. Dlatego chcę gdzieś te pieniądze odłożyć, stracić z oczu na kilka miesięcy i na spokojnie się zastanowić.
Więc doradzacie panowie lokatę? A może ktoś podpowiedzieć, gdzie w tym momencie znajdę jakąś najkorzystniejszą? Ale nie na rok, tylko tak maksymalnie na pół roku?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 14:18
100.000 zł na 4% na 2 m-ce

jeżeli chcesz wpłacić całą kwotę to wtedy część na Ciebie i reszta na męża
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź