• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto osobiste z pakietem medycznym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 10:02
Banki oferują konta z pakietami medycznymi. Ile to kosztuje czy się opłaca. Tutaj A Państwo korzystają jeśli bank oferuje taki pakiet?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 10:53
Zawsze to jakaś dodatkowa opieka, to nie sa w zasadzie małe składki, ale w luxmedzie czy innych prywatnych tez sie tyle zapłaci. To tutaj może nawet troszkę taniej będzie.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 11:23
Zalezy co jest w takim pakiecie, ale ja za 30 zł masz juz kilku specjalistów to sie oplaca. Chociaz musze powiedziec, ze opieka prywatna nie do konca oznacza bez kolejek. Probowalem ostatnio sie zapisac przez 3 dni do internisty. Nie jest latwo.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 12:18
Ja interesowałam się takim pakietem w Alior Banku niemniej zbywali mnie ile mogli tak więć zrezygnowałam. Wiem,ze jest taka możliwość bo na stronie jest napisane. W placówce partnerskiej nic o tym nie wiedzieli, za to w jednym z głównych salonów również motali się od jednego stanowiska do drugiego.
Czy comperia mogłaby mi tutaj załatwić kontakt z jakimś konkretnym , bardziej zorganizowanym bankiem, który oferuje może możliwość takiego konta? Z dobrym pakietem medycznym?
GetinBank mnie nie interesuje bo tam jest drogo i oferują jedynie lekarzy z pozu.
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 8:14
Na początku zorientuj sie czy taki pakiet bedzie Ci się opłacał. Bo może się okazać,że wcale nie będzie tak dobry jak się wydaje.
Jakiś czas temu wybrałem się właśnie do Getin Banku i tam za 60 zł masz jedynie lekarza rodzinnego oraz pediatrę czyli praktycznie to co masz od ręki na fundusz.
Może się okazać, że lepsze będzie wykupienie takiego ubezpieczenia medycznego osobno, na przykład w Compensie a nie zakładanie konta.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 11:12
A jak to jest w przypadku choroby przewlekłej?
Jeśli dana osoba choruje na cukrzycę albo na serce? Czy w takim przypadku również może się starać o takie ubezpieczenie? Pytam się ponieważ mój tato ma niedomykalność zastawki, obecnie wydaje fortunę na lekarzy w Lux Medzie i jednak przydałoby mu się takie ubezpieczenie.
Chodząc do lekarzy na kartę mógłby bardzo wiele zaoszczędzić.
Cytuj
Odpowiedź