• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Vivus?!?!?!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hulahop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 15:36
W 2014 wziąłem pożyczkę w vivusie na kwotę 1500 zł na 30 dni.
Nie spłaciłem tej kwoty i z początku przedłużałem termin spłaty (chyba co 3 miesiące).
Wczoraj zadzwonił do mnie jakiś facet żądający spłaty długu, nie przedstawił się, ale domyśliłem się o jaki dług chodzi.
Pisma żadnego nie dostałem, ale pewnie lada dzień przyjdzie jakieś "wezwanie" i co wtedy?
Przez swoją głupotę mogę ponieść znaczące konsekwencję?

Jestem kompletnie zielony w temacie. I jak to jest z przedawnieniem?
Wypowiedź została zmieniona przez: hulahop 27.2.2015 15:39
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 15:44
Pamiętaj jak już masz pożyczkę to nigdy nie przedłużaj terminu spłaty, bo wtedy ta kasa nie idzie na spłatę długu, tylko ich dopompowujesz dodatkowo. Poczekaj, aż otrzymasz wezwanie do zapłaty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.2.2015 15:45
Może warto by było zasięgnąć porady z konsultantem prawnym np. , wejść na czat i podpytać w tej kwestii.
Cytuj
hulahop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 16:23
Znacie jakiegoś doradce który jest darmowy albo przynajmniej bardzo tani?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 16:31
Nie wiem, może COH ma darmową poradę i chyba lexperto.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 16:37
Potwierdzam, lexperto mają darmową poradę wystarczy się zarejestrować na ich stronie. Co do COH to nie wiem.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 11:46
Najpierw też poczytaj sobie nasz temat o firmach oddłużających jeżeli już chcesz z jakiejś skorzystać to raz, a dwa poczekaj aż otrzymasz wezwanie.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 11:48
hulahop napisał
W 2014 wziąłem pożyczkę w vivusie na kwotę 1500 zł na 30 dni.
Nie spłaciłem tej kwoty i z początku przedłużałem termin spłaty (chyba co 3 miesiące).
Wczoraj zadzwonił do mnie jakiś facet żądający spłaty długu, nie przedstawił się, ale domyśliłem się o jaki dług chodzi.
Pisma żadnego nie dostałem, ale pewnie lada dzień przyjdzie jakieś "wezwanie" i co wtedy?
Przez swoją głupotę mogę ponieść znaczące konsekwencję?

Jestem kompletnie zielony w temacie. I jak to jest z przedawnieniem?
Na przedawnienie bym nie liczył. Zadzwoń tam, próbuj rozłożyć raty, spłać ile możesz. Naliczają Ci odsetki od kwoty która narasta.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 15:04
Nie ma szans na przedawnienie pożyczki. Ile obecnie wynosi Twój dług z odsetkami ? Myśle,ze powinieneś się dowiedzieć. Potem trzeba będzie wziąć to na klatę i zastanowić sie jak to spłacić. Bo spłacić będziesz musiał na pewno.
Z firmą oddłużającą bym sie na razie powstrzymał. Próbuj samemu z nimi negocjować.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:27
hulahop napisał
W 2014 wziąłem pożyczkę w vivusie na kwotę 1500 zł na 30 dni.
Nie spłaciłem tej kwoty i z początku przedłużałem termin spłaty (chyba co 3 miesiące).
Wczoraj zadzwonił do mnie jakiś facet żądający spłaty długu, nie przedstawił się, ale domyśliłem się o jaki dług chodzi.
Pisma żadnego nie dostałem, ale pewnie lada dzień przyjdzie jakieś "wezwanie" i co wtedy?
Przez swoją głupotę mogę ponieść znaczące konsekwencję?

Jestem kompletnie zielony w temacie. I jak to jest z przedawnieniem?

Na pewno poniesiesz konsekwencje. Finansowe. Niemniej jestem zdania,że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Proponuję popytać się kogoś z rodziny.
Może ktoś ma pieniądze aby Ci pożyczyć?
Ewentualnie jeśli nie to ktoś może za Ciebie wziąć kredyt w banku oprocentowany na jakieś 12% a nie tak jak chwilówki na kilkaset. Potem możesz mu spłacać kilkaset złotych miesięcznie.
Cytuj
Odpowiedź