• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zasady lokat happy hours

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:08
Lokaty typu happy hours to zwykle lokaty krótkoterminowe,mamy zarobić więcej w krótszym czasie. Ile możemy zarobić? Czy to się opłaca? O tym tutaj
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:48
Moim zdaniem promocja taka się nie opłaca. Dlaczego? Ponieważ lokata taka nie jest dużo wyższa od lokaty standardowej. Aby z tego skorzystać trzeba mieć pieniądze w zapasie a ja na przykład wszystko obecnie mam na lokatach ponieważ nie chcę aby straciło na wartości.
Wiele banków obecnie oferuje wiele lokat krótkoterminowych z korzystnym oprocentowaniem, które nie są w happy hours.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:52
Mela napisał
Moim zdaniem promocja taka się nie opłaca. Dlaczego? Ponieważ lokata taka nie jest dużo wyższa od lokaty standardowej. Aby z tego skorzystać trzeba mieć pieniądze w zapasie a ja na przykład wszystko obecnie mam na lokatach ponieważ nie chcę aby straciło na wartości.
Wiele banków obecnie oferuje wiele lokat krótkoterminowych z korzystnym oprocentowaniem, które nie są w happy hours.
Jakis bank ma teraz happy hours w swojeje ofercie?
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 10:27
Wiem,że bank Millenium co chwilę organizuje takie promocje z lokatami Happy Hours . Warto jest być na czasie. Czytam na ich stronie,że ostatnia promocja była 16 lutego w godzinach od 10 do 13.
Tyle,że to chyba żadna promocja ponieważ zaoferowali tam 2,5%. Dla nich to okazja ale można znaleźć przecież korzystniejsze oferty w innych bankach.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:34
w Millennium z tego co wiem dostaje sie smsy z informacja o happy hours, wiec mozna sie wstrzelic jesli ktos poluje.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 6:57
No niby tak ale kto ma taką ilość pieniędzy na stanie aby polować na happy hours? Przecież trzeba mieć pieniadze na koncie aby je wpłacić. I aby zarobić to musi być to min te 10 000 zł ( wtedy na 3 miesięcznej lokacie 4% zarobimy jakieś 100 zł ).
Moim zdaniem jest to jedynie chwyt marketingowy. Trzeba zajrzeć na normalną wyszukiwarkę ( comperia ma kilka). Ewentualnie zostawić swój numer telefonu i powinni oddzwonić z lepszymi ofertami.
Cytuj
Odpowiedź