• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki fundusz inwestycyjny wybrać w roku 2015 ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 12:03
Zdecydowałam się ,że część swoich oszczędnośći ( oczywiście nie wszystkie) przeznaczę na fundusz inwestycyjny. Jeszcze się w to nie bawiłam tak więc chciałabym abyście podpowiedzieli mi w co warto jest inwestować w tym roku?
Jakie fundusze przyniosły najlepsze zyski w roku ubiegłym?
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 8:06
W zeszłym roku bardzo dobre wyniki osiągnęły fundusze akcji amerykańskich tak więc proponowałbym zainwestować właśnie w nie. MetLife Subfundusz Akcji Amerykańskich miał w zeszłym roku średnią prawie 20%.
Praktycznie żaden fundusz nie przyniósł strat.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.3.2015 12:22
Moim zdaniem lepiej, niż w standardowy FI pójść w forex. Ja korzystam od pół roku z mForex.pl i jestem bardzo zadowolona, zarobiłam naprawdę dużo, zwłaszcza w porównaniu do zwykłych funduszów inwestycyjnych. Poza tym bank pobiera procent od zyku, więc nie ma obawy, że strata dla niego nie robi róznicy, więc nie dba o zysk klienta. Polecam
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 15:02
Ja również słyszałem o forexie ale czy aby nie jest to niebezpieczne? czy nie jest to swego rodzaju giełda i po prostu pewien rodzaj hazardu?
O ile fundusze inwestycyjne są różne, wiele z nich jest w zasadzie bezpiecznych to forex nie daje nam takiej pewności prawda?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 22:30
FX jest BARDZO ryzykowny! to nie jest inwestycja tylko spekulacja, 99,9% inwestorów traci swoje pieniądze (sam kiedyś próbowałem), ale przecież może się okazać, że to coś właśnie dla Ciebie ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:30
W życiu nie zainwestowałabym w Forex. Już się tym swego czasu interesowałam. Wprawdzie nie wpłaciłam tam swoich oszczędności ale widzę,że wiele osób naprawdę się tym jara. Powstają przeróżne fora internetowe na ten temat, wiele osób ze sobą o tym dyskutuje.
Ktoś na tym faktycznie zarabia ale na pewno nie zwykły użytkownik.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 8:57
Podobno w 2014 roku na forexie sumarycznie ludzie więcej stracili niż zyskali. Także to nie jest dobry pomysł, szczególnie dla nowicjuszy.
Wypowiedź została zmieniona przez: jagoda 5.3.2015 8:58
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 10:43
Mój kolega obecnie tam pracuje. Mówi,że zarabia duże sumy ale na razie jest to jedynie na papierze. Powiem Wam jednak,ze bardzo dużo czasu poświęca na przeróżne wyliczenia, uczy się różnych technik inwestowania. Są całe solucje.
Czy wyjdzie mu to na dobre? No nie wiem ponieważ wygląda mi to na pewien rodzaj uzależnienia. W końcu ludzie, którzy na przykład grają w pokera również mają swoje taktyki, sposoby gry.
Moim zdaniem jest to to samo. Swoją drogą czy takie zyski nie są aby opodatkowane?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 11:01
grać na papierze, zarabiać miliony na koncie demo itp...nijak mają się do rzeczywistości, co innego stawiać wirtualne pieniądze a co innego takie całkiem realne
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 13:08
W takim razie kto naprawdę zarabia na Forexie ? Skoro niektórzy tracą to ktoś musi jednak zarabiać.
Hasło to przewija mi się od jakiegoś czasu, w sumie dużo się słyszy obecnie o ludziach, którzy sobie w to grają ale jeśli mam być szczera to również jestem w stosunku do tego bardzo sceptycznie nastawiona. Swoją drogą to może być to takie samo uzależnienie jak od hazardu czy od alkoholu.
Człowiek się wciąga, całymi dniami na tym przesiaduje. A zyski? Są jedynie na papierze. Nijak mają się do rzeczywistości.
Cytuj
Odpowiedź