• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odkładanie 500 zł miesięcznie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 7:44
Witam wszystkich

Staram się odkładać 500 zł miesięcznie. Do tej pory robiłam to na moim koncie bankowym. Czy możecie mi Państwo zaproponować jaką formę oszczędzania?
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 8:07
Proponuję założyc konto oszczędnościowe. W chwili obecnej Bank Smart ma bardzo dobrą ofertę ponieważ daje na koncie 3,5% oprocentowania w skali roku.
Ewentualnie jeśli nazbiera się większa suma można szukać lokaty.
Cytuj
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 8:29
Dzięki, przyjrzę się tej ofercie.

A możesz mi powiedzieć jeszcze jak często odbywa się kapitalizacja odsetek? Co jaki okres czasu?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 21:21
co miesiąc

ps
"okres czasu" to pleonazm, tak NIE piszemy!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 6:58
Dzięki za zwrócenie uwagi :)

Zadzwonię dziś do Banku Smart, wypytam o wszystko, tak chyba będzie najlepiej.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 7:57
Ewentualnie Getin Bank. Oferują tam oprocentownaie 4% do 10 tys. Potem jest troche niższe.
Możesz bez problemu założyć tam konto oszczędnościowe przez internet. Ostatnio zakładałam tam lokatę. Przyjechał kurier, wszystko odbyło się bardzo szybko.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 9:25
Ja nie mam konta oszczędnościowego. Moim zdaniem średnio się opłaca ponieawż te wszystkie promocje 3-4% są jedynie na krótki czas i jedynie do określonej kwoty. Potem spada to do bardzo niskiego poziomu. Sam oszczędzam do skarpety ( tak to ujmę) i jak nazbiera sie już w miarę sensowniejsza sumka dokładam pieniadze do lokaty.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:13
Cyfer napisał
Ja nie mam konta oszczędnościowego. Moim zdaniem średnio się opłaca ponieawż te wszystkie promocje 3-4% są jedynie na krótki czas i jedynie do określonej kwoty. Potem spada to do bardzo niskiego poziomu. Sam oszczędzam do skarpety ( tak to ujmę) i jak nazbiera sie już w miarę sensowniejsza sumka dokładam pieniadze do lokaty.
4 proc. na ko to juz ladnie. Zastanwialbym sie gdyby dawlai 1 proc., bo i takie oferty sa na rynku. Ja uwazam ze warto odkladac i warto korzystac z produktów bankowych.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:36
Ja również jestem tego samego zdania ale jeśli chodzi tutaj o inne produkty bankowe niż konta oszczędnościowe. O wiele lepsze pieniądze osiągniesz na lokacie albo inwestując w fundusze inwestycyjne.
Konto oszczędnościowe jest wyłącznie do przechowania kapitału a oprocentowanie często jest niższe od inflacji.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 7:53
w sumie racja, po 500 zł czy 1000 co 2 miesiace mozna juz na lokate wkladac, one sa zawsze lepiej oprocentowne, tyle ze na koncie masz pieniadze raz wlozone i sie nie marwtisz a tutaj jednak trzeba troche sobie trudu zadac.
Cytuj
Odpowiedź