• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zerwnanie lokaty bez konsekwencji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 10:01
Myśleli Państwo kiedykolwiek o zerwaniu lokaty, bo np. na rynku pojawiła się lepsza oferta? A może to Państwo zrobili? Ile to kosztuje? Odpowiadamy.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 8:59
Zwykle kosztuje po prostu utratę odsetek. Ja jeszcze na szczęście nie spotkałam się z sytuacją abym miała za to płacić niemniej nie wykluczam,że tak może się zdarzyć.
Ostatnio na przykład zerwałam lokatę po miesiącu w Alior Banku. Było to przedłużenie poprzedniej lokaty.Dali mi jakieś 1,5%.... Tak więc bardzo mało.
Przeniosłam pieniądze do Idea Banku do Lokaty Happy gdzie jest 5%.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 10:05
Adrianna napisał
Zwykle kosztuje po prostu utratę odsetek. Ja jeszcze na szczęście nie spotkałam się z sytuacją abym miała za to płacić niemniej nie wykluczam,że tak może się zdarzyć.
Ostatnio na przykład zerwałam lokatę po miesiącu w Alior Banku. Było to przedłużenie poprzedniej lokaty.Dali mi jakieś 1,5%.... Tak więc bardzo mało.
Przeniosłam pieniądze do Idea Banku do Lokaty Happy gdzie jest 5%.
Czasami zdarza się, że zerwanie jest bez konsekwensji, w sumie przy długoterminowych to dobra opcja, ale 3-miesięczna moze byc i bez takiej możliwości chyba.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 12:44
W mBanku widziałem taka lokate, lokata bankowa, gdzie można środki wypłacać w dowolnej chwili, bez obawy o utratę odsetek. Ale nie wiem czy bym sie na cos takiego zdecydował, przecież jak wypłacę to mniejszy kapitał pracuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 13:16
I dobrze, że tych lokat nie można zrywać. kiedy niby kapitał ma popracować, jak zaraz go chcemy wyciągać, podpisujemy umowę okresową i już.
Cytuj
Odpowiedź