• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zarabiaj na poleceniach

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 12:24
Myślą Państwo, ze to dobra promocja? Skorzystają Państwo lub korzystali kiedys z poleceń? artykuł
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:41
Trudno znaleźć znajomych, którzy akurat będą chcieli taki produkt założyć. o innego jak jest polecenie lokat. To juz predzej.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 14:21
jesli konto na prawde jest okej to moze i znajda sie chetni, czesto jest tez tak np. w Inteligo tak bylo, ze zarabiała zarówno osoba, ktorej polecono produkt jak i polecający.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 15:26
Skoro banki przygotowują często takie oferty to musi sie to oplacac, a zwykle jeszcze przyznaja za to nagrody jednej i drugiej osobie (polecającemu i temu któremu sie poleca)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:34
Edek napisał
Trudno znaleźć znajomych, którzy akurat będą chcieli taki produkt założyć. o innego jak jest polecenie lokat. To juz predzej.


To prawda, u mnie za polecenie komuś konta i jeżeli ten ktoś go założy mogę otrzymać 70zł, ale co z tego skoro wszyscy na około konta już mają. Lokaty rzeczywiście już prędzej się poleca nić konta.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2014 14:30
askomola napisał
Edek napisał
Trudno znaleźć znajomych, którzy akurat będą chcieli taki produkt założyć. o innego jak jest polecenie lokat. To juz predzej.


To prawda, u mnie za polecenie komuś konta i jeżeli ten ktoś go założy mogę otrzymać 70zł, ale co z tego skoro wszyscy na około konta już mają. Lokaty rzeczywiście już prędzej się poleca nić konta.
A gdzie takie konto?
Cytuj
Odpowiedź