• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Brak opłat najważniejszy przy wyborze konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 12:21
Faktycznie wybierając konto najważniejszy jest dla Państwa brak opłat? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:42
Jasne, ze to jest najwazniejsze, co mi po jakims 50 zł bonusie, jak przez pol roku moga mi naliczyc oplaty a to za karte a to konto 2 razy takie. Wazne zeby bylo bezpłatne i duzo bankomatów.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 14:19
Pewnie, ze najwazniejszy, tylko zeby to sie jeszcze utrzymywało. A zmieniaja te cenniki jak chca. Potem trzeba szukac kolejnego bezplatnego.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 15:21
Brak opłat i jeszcze jakis bonusik :D A tak na prawde to przede wsyztskim bezpłatne wypłaty z bankomatów.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:35
Koniecznie, ale nie tylko. Dla mnie ważne jest również to że mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów w Polsce no i żeby była dobra aplikacja mobilna. Często z niej korzystam więc jest mi potrzebna.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 7:39
askomola napisał
Koniecznie, ale nie tylko. Dla mnie ważne jest również to że mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów w Polsce no i żeby była dobra aplikacja mobilna. Często z niej korzystam więc jest mi potrzebna.

Tylko,że niektóre banki oferują i darmowe konto i darmowe wypłacanie z bankomatów. Aplikacje mobilne również posiadają.
Na przykład mbank ( chociaż moim zdaniem o wiele bardziej udana była ich poprzednia szata graficzna - obecna jest zdecydowanie za bardzo zabawkowa...).
Z drugiej strony bank może na początku obiecywać,ze wszystko jest darmowe a potem nakładać duże opłaty.
Tak zrobił na przykład Alior Bank !
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 14:53
To prawda, niekiedy banki zmieniają warunki na jakich prowadzone jest konto. Jest to jednak dozwolone przez prawo, jeśli w umowie została zawarta klauzula, że wyrażamy zgodę na zmianę warunków. Co prawda bank zobowiązany jest do powiadomienia klienta o zmianie z odpowiednim wyprzedzeniem i w sposób przewidziany w umowie. Nie mamy jednak możliwości ustrzec się przed wprowadzeniem zmian. W takiej sytuacji jedyne co możemy zrobić to wypowiedzieć umowę.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 5.1.2015 14:54
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź