• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

struktura powiązana z kursem euro wobec złotego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 13:47
Czy struktury oparte o kursy walut sa opłącalne? Tak sie zastanawiam, produkt BPH jestw sumie na rok, mamy ochrone kaptału. Ale czy da sie cos zarobic?

http://www.comperia.pl/newsy/20382-inwestuj-w-strukturyzowane-certyfikaty-depozytowe-w-banku-bph.html
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 15:16
Jest spore ryzyko, bo kurs trudno przewidzieć. A np. zważywszy na to jak ludzie tracili na forexie to lepiej na razie sie w to nie bawić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.11.2014 9:02
Czytałem, ze w związku z aktualną sytuacją gospodarczą, przewidzenie zachowania kursów walut jest bardzo trudne, to ze kursy stale sie zmieniają powoduje ograniczenie potencjału zysku ze struktur.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 14:24
Ja myślę, że warto. Proponują 8-9 proc. w skali roku, niby mniej niż na innych inwestycjach, ale jak jednak kurs spadnie to dostajemy zwrot zainwestowanych środków. Jeśli ktoś dysponuje nadwyżkami i może sobie pozwolić na ich zamrożenie to polecam.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:45
Skoro jest gwarancja to moze i tam deponowac, ale z 2.strony to rok zamrazania sordkow to sporo. Moze akurat niebawem to wszytsko troche ruszy i lokata na 5 proc. to nie bedzie hit sezonu. Tylko znowu standard.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 15:40
Ostatnio chyba niestety niezbyt. Złoty traci na wartości i najprawdopodobniej będzie tracił.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 15:38
Teraz tez BGZ ma jakas lokate inwestycyjna oparta o kurs euro i franka. Gwarancja kapitalu jest. Lokata na 24 miesiace. Jest niezle. Oprocentowanie maksymalnie niecałe 7 proc.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 11:17
Jesli na strukturze można zarobić 6 proc. ale można tez stracić, to lepiej znaleźć lokatę na 4 proc. i spać spokojnie. Co mi sie tez nie podoba w tych produktach to to, że są zwykle na 2 lata. Czyli długo.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:21
Gość napisał
Czytałem, ze w związku z aktualną sytuacją gospodarczą, przewidzenie zachowania kursów walut jest bardzo trudne, to ze kursy stale sie zmieniają powoduje ograniczenie potencjału zysku ze struktur.


No to prawda. Teraz są duże wahania walut choć euro i funt trzymają się dosyć dobrze w sensie, że nie spadają na łeb na szyję tylko mniej więcej zawsze są podobne. Nie wiem jak z innymi walutami bo się nie interesuję innymi. Najczęściej z tych walut korzystam.
Cytuj
Odpowiedź