• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak uniknąć pętli zadłużenia?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 8:37
Zadłużenie to problem, z którym mierzy się wielu Polaków. Radzimy co należy zrobić, gdy nie możemy sobie poradzić ze spłatą zadłużeń. tutaj
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 12:30
Tez apelowałbym, ze jesli nie jestescie pewni co tam macie wrejestrach, zeby sobie sprawdzac. Mialem taka sytuację, że mimo, że spłaciłem kredyt (co prawda z opoznieniem), to nie wymazali mnie z BIKu. Musiałem sam to załatwić, upomnieć sie.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:26
Gość napisał
Tez apelowałbym, ze jesli nie jestescie pewni co tam macie wrejestrach, zeby sobie sprawdzac. Mialem taka sytuację, że mimo, że spłaciłem kredyt (co prawda z opoznieniem), to nie wymazali mnie z BIKu. Musiałem sam to załatwić, upomnieć sie.


No bo czasami o tym zapominają więc przed kredytem zawsze warto sobie taki raport wyciągnąć i zerknąć czy gdzieś tam figurujemy jako dłużnicy,wtedy pisze się wniosek o usunięcie i gotowe.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 21:03
Pewnie jedna z udzielonych rad to skonsolidować kredytu i zadłużenia. Pewnie jest to jakieś wyjście, ale przede wszystkim aby nie popaść w długi to po prostu ich nie zaciągać gdy nas na to nie stać. Lepszy mniejszy komfort życia bez długów niż większy z zadłużeniami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 12:34
szaman napisał
Pewnie jedna z udzielonych rad to skonsolidować kredytu i zadłużenia. Pewnie jest to jakieś wyjście, ale przede wszystkim aby nie popaść w długi to po prostu ich nie zaciągać gdy nas na to nie stać. Lepszy mniejszy komfort życia bez długów niż większy z zadłużeniami.
Konsolidować można kredyty bankowe, a co jeśli ma sie w parabankach, albo w innych miejscach?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.2.2015 16:21
nie brać na siebie następnych kredytów a zająć się spłacaniem tych co już mamy , zawsze można dojść do ugody i płacić mniejsze raty, ale podstawa to płacić, można dokonać wakacji kredytowych, i wiele innych rozwiązań . Pomocna jest kancelaeia Lexperto.
Cytuj
Monika Sołoducha

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 40 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 16:35
Gość napisał
szaman napisał
Pewnie jedna z udzielonych rad to skonsolidować kredytu i zadłużenia. Pewnie jest to jakieś wyjście, ale przede wszystkim aby nie popaść w długi to po prostu ich nie zaciągać gdy nas na to nie stać. Lepszy mniejszy komfort życia bez długów niż większy z zadłużeniami.
Konsolidować można kredyty bankowe, a co jeśli ma sie w parabankach, albo w innych miejscach?



Parabanki są bardzo drogie i z reguły właśnie przez pożyczki w providencie, proficredit czy wszechobecne chwilówki klienci mają problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Ja swoim klientom proponuje kredyt gotówkowy na spłatę nawet zaległych pożyczek pozabankowych aby pozbyć się comiesięcznych wysokich rat.
Cytuj
Monika Sołoducha
KREDYTY POMOC DLA BIK
TEL 500212820
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 17:08
Monika Sołoducha napisał
Gość napisał
szaman napisał
Pewnie jedna z udzielonych rad to skonsolidować kredytu i zadłużenia. Pewnie jest to jakieś wyjście, ale przede wszystkim aby nie popaść w długi to po prostu ich nie zaciągać gdy nas na to nie stać. Lepszy mniejszy komfort życia bez długów niż większy z zadłużeniami.
Konsolidować można kredyty bankowe, a co jeśli ma sie w parabankach, albo w innych miejscach?



Parabanki są bardzo drogie i z reguły właśnie przez pożyczki w providencie, proficredit czy wszechobecne chwilówki klienci mają problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Ja swoim klientom proponuje kredyt gotówkowy na spłatę nawet zaległych pożyczek pozabankowych aby pozbyć się comiesięcznych wysokich rat.


Oczywiście proponujesz takie kredyty jeśli nie są widoczne w BIKU?. BO jeśli są widoczne to większości banków liczą takie zadłużenie jako ratę kredytu a tym samym klient nie ma zdolności kredytowej.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 17:20
Odpowiedź wydaje się banalnie prosta - nie należy zadłużać się ponad stan. U mnie w rodzinie jest teraz taki przypadek, że ciocia z wujem pracowali w jednym zakładzie który upadł. Mają jakieś kredyty hipoteczne i brak perspektyw - bo są w wieku 50+ i kto ich teraz zatrudni. Doradziłem im aby ogłosili upadłość konsumencką. Czy w takiej sytuacji im się to należy?
Cytuj
Monika Sołoducha

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 40 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 22:00
k_korocz napisał
Odpowiedź wydaje się banalnie prosta - nie należy zadłużać się ponad stan. U mnie w rodzinie jest teraz taki przypadek, że ciocia z wujem pracowali w jednym zakładzie który upadł. Mają jakieś kredyty hipoteczne i brak perspektyw - bo są w wieku 50+ i kto ich teraz zatrudni. Doradziłem im aby ogłosili upadłość konsumencką. Czy w takiej sytuacji im się to należy?


zacznijcie od sprawdzenia czy kredyty nie były przypadkiem ubezpieczone od utraty pracy,w przypadku upadku zakładu pracy bardzo by im to teraz pomogło
Cytuj
Monika Sołoducha
KREDYTY POMOC DLA BIK
TEL 500212820
Odpowiedź