• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata terminowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:36
Jak myślicie dla kogo najlepszym rozwianiem bedzie lokata terminowa?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:19
Dla osób, które mają pewność, że za chwilę nie zmienią zdania nie będą chciały wycofać pieniędzy. Także dla tych, które nie potrafią oszczędzać, bo to ogranicza dostęp do gotówki i daje szansę na pomnożenie pieniędzy.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:19
Wedlug mnie taka lokata jest dla ludzi, którzy są bardzo cierpliwi. Bo tam wsadzasz pieniadze i musisz czekać aż bedziesz mogła coś z nimi zrobić.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:05
Ja bym chyba nie mogła korzystać z takiej terminowej lokaty. A co jak nagle bede potrzebowała wiekszej gotówki?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:09
Dla osób, które mają sporą gotówkę odłożoną bez konkretnego celu. Wtedy mogą ją śmiało na taką lokatę wkładać. Oczywiście istnieje obawa, że gotówka kiedyś może się na coś przydać ale o to w tym chodzi, że to lokata długoterminowa:)
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:45
xretina napisał
Dla osób, które mają pewność, że za chwilę nie zmienią zdania nie będą chciały wycofać pieniędzy. Także dla tych, które nie potrafią oszczędzać, bo to ogranicza dostęp do gotówki i daje szansę na pomnożenie pieniędzy.


Dokładnie nie każdy lubi na długoterminową lokatę wkładać gdzie nie mogą wypłacić kiedy chcą, więc takie rozwiązanie wtedy na pewno przypadnie im do gustu. Jestem pewna, że chętni na tego typu usługę się znajdą.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 16:01
Lokata terminowa będzie najlepsza dla nie potrafiących oszczędzać. To przede wszystkim. Wtedy oddajesz pieniądze na lokatę i masz jakiś konkretny termin, którego nie przekraczasz. Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie dla takich ludzi.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2014 14:18
Prosze mipokazać lokatę obecna na naszym rynku, która nie jest terminowa... Nie widziałem takiej oferty.
Cytuj
Odpowiedź