• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie przez pożyczanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 11:15
Czytałam niedawno o stronie, która umożliwia pożyczanie pieniędzy na procent, niestety nie mogę sobie przypomnieć nazwy, na jakiej stronie można wykonywać takie inwestycje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 12:08
Pewnie chodzi o pożyczki społecznościowe, kredito24, kokos, lendico.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:58
no ja wlasnie też się zastanawiałam nad tym, ale czy to nie pachnie jakimś przekrętem albo coś? na ile to jest bezpieczne ? czy ktos moze się już w to bawił?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:44
HaniaHania napisał
no ja wlasnie też się zastanawiałam nad tym, ale czy to nie pachnie jakimś przekrętem albo coś? na ile to jest bezpieczne ? czy ktos moze się już w to bawił?


Forma inwestycji ciekawa, aczkolwiek wymaga wiedzy i czasu. Tutaj ciekawe zestawienie człowieka, który w pożyczki społecznościowe inwestował: http://odzeradomilionera.pl/inwestycje-kokos/
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:05
Nie zdecydowałbym sie na coś takiego. Nie wiem czemu ale według mnie w takich instytucjach zawsze musi być jakiś haczyk.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:42
ja chyba też nie zdecydowałabym sie na coś takiego ale to raczej przez to że jestem mało ufna i cały czas wydawałoby mi sie że zostane oszukana.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 13:27
Pożyczki społecznościowe mają szereg zabezpieczeń. Zwykle inwestować można tam niewielkie kwoty, od 50 do maksymalnie 5 000 zł. Często przyznawane sa gwiazdki lub innego typu odznaczenia pozwalające zidentyfikować rzetelnych pożyczkodawców i pożyczkobiorców.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:15
Tojest całkiem bezpieczna opcja, nie mylic po prostu z chwilowkami. Przechodzi sie weryfikacje itd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 20:04
Tomasz Słupczynski napisał
Pożyczki społecznościowe mają szereg zabezpieczeń. Zwykle inwestować można tam niewielkie kwoty, od 50 do maksymalnie 5 000 zł. Często przyznawane sa gwiazdki lub innego typu odznaczenia pozwalające zidentyfikować rzetelnych pożyczkodawców i pożyczkobiorców.

dokładnie, jeśli chodzi o mnie to już dłuższy czas korzystam z portalu pożyczkolandia i jestem zadowolony, rzeczywiscie przechodzi się weryfikacje ale jest łatwiej i taniej niż w chwilówkach.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 11:52
Mimo tego co tu piszecie wole deponować w "bezpiecznych miejscach" czyli bankach. Tutaj jednak pożyczamy obcym osobom, co samo w sobie stanowi zagorzenie. Pamiętajmy, ze sa to osoby w trudnej sytuacji, bo przeciecz inaczej pożyczyłyby w banku. Chociaż skoro tyle tu pochlebnych opinii to postaram się temu tematowi przyjrzeć.
Cytuj
Odpowiedź