• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zagubione papiery od lokaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:05
Mój znajomy, zgubił papiery od lokaty i teraz zastanawia sie czy bez tego bank wypłaci mu pieniądze? Czy to znaczy ze wszystko już przepadło?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:54
A w jakim banku ma taką lokatę ? Moze niech jak najszybciej zadzwoni do banku, powie jaka jest sytuacja i może wydają mu dodatkowe dokumenty
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:46
Współczuje Twojemu znajomemu. Na jego miejscu to w jak najszybszym tempie zgłosiłabym sie do banku w którym mam lokate. Na pewno przechowują tam nasze dane wiec udowodnimy im że to my i moze wydają nam jakieś nowe papiery
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 11:13
Pewnie zależy to od banku czy kasy, ale na 95% Twój znajomy nic nie musi robić. Po prostu nie ma papierkowego potwierdzenia założenia lokaty. Pieniądze powinny wrócić bez tego potwierdzenia. Powinien je móc również bez problemu pobrać z kasy banku posługując się swoim dowodem osobistym.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 11:59
Mi też się wydaje, że dowód wystarczy, w końcu to na jego podstawie wszystko się załatwia jeszcze nie zdarzyło mi się pokazywać w banku innego dokumentu, oni mają wszystko w systemie, wystarczy udowodnić swoja tożsamość.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:11
W regulaminach zwykle widnieje informacja, że dokument tożsamości stanowić będzie podstawę do identyfikowania przy składaniu i realizacji dyspozycji związanych z prowadzonym rachunkiem. Tym samym dowód osobisty powinien być dokumentem wystarczającym.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:26
Marzena Kazbieruk napisał
W regulaminach zwykle widnieje informacja, że dokument tożsamości stanowić będzie podstawę do identyfikowania przy składaniu i realizacji dyspozycji związanych z prowadzonym rachunkiem. Tym samym dowód osobisty powinien być dokumentem wystarczającym.


No to przynajmniej tyle. Mi się ciągle coś gubi więc zapewne gdyby miała papiery z lokaty też bym je zgubiła nic nowego. Dobrze, że dowód wystarczy.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:37
Dlatego ja zawsze wszystkie papiery kładę w jednym miejscu w specjalnej teczce by na wszelki wypadek niczego nie zgubić. Bo czasami jest tak, ze bez dokumentów nie mozemy zrobić nic.
Cytuj
Odpowiedź